PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Zachowaj Trzeźwy Umysł

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

 img_7486

       Podsumowano kolejną edycję kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

    W ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” przeprowadzono w naszej szkole następujące zadania:

    1. Konkurs plastyczny „Moje marzenie”, „Życzę sobie”. Uczniowie z klas O-III wykonali ogółem 171 prac, z klas IV-VI 53 prace oraz 11 prac komputerowych. Na etapie szkolnym w czerwcu 2010 r. przyznano wyróżnienia następującym uczniom:

Patryk Wasela                        - kl. 0b

Rafał Malinowski                   - kl. 0a

Dawid Kuśmirek                    - kl. Ib

Katarzyna Szalata                  - kl. Ic

Roksana Muzolf                     - kl. Ia

Katarzyna Charemsa              - kl. IIa

Patrycja Bielecka                   - kl. IIb

Mateusz Szmania                   - kl. IIc

Dominika Maćkowiak            - kl. IIIa

Mikołaj Koczorowski             - kl. IIIb

Patrycja Chudy                      - kl. IIIc

Kamil Waligóra                      - kl. IVb

Eliza Jarecka                          - kl. Va

Angelika Frąckowiak             - kl. Va

Weronika Pacholska               - kl. Va

Mikołaj Fechner                     - kl. Vb

Prace komputerowe

Oliwia Osuch                         - kl. IIc

Monika Światowa                  - kl. Vb

Monika Wietrzyńska              - kl. Vc

Kacper Mikołajczyk               - kl. VIb

Natalia Pałczyńska                 - kl. Vb

    2. Konkurs – test o tematyce sportowej. W tym konkursie wzięło udział ogółem 197 uczniów z klas 0-VI.

     3. Wielobój dla klas I-III.

     4. Piknik rodzinny dla klas 0-III.

   2 czerwca 2010 r. pedagog szkolny Małgorzata Pachowiak-Kowalska, koordynatorka akcji ZTU w naszej szkole zorganizowała wraz z O. Przewoźną, I. Ornat, B. Świątek, M. Gała, A. Grześkowiak, S. Tajsner „Piknik rodzinny” dla rodziców i uczniów klas 0-III.  Impreza planowana była na świeżym powietrzu, ale ze względu na złą pogodę piknik odbył się na sali gimnastycznej. Podczas pikniku zostały wręczone nagrody za prace plastyczne w konkursie „Moje marzenie”, „Życzę sobie”. Uczestnicy wzięli udział w konkursach o tematyce zdrowotnej. Wszyscy obejrzeli pokaz udzielania pierwszej pomocy. Można też było spróbować produktów Spółdzielni Mleczarskiej we Wrześni. Imprezę uatrakcyjnił ING Bank Śląski.

   Kampanię „Zachowaj Trzeźwy Umysł” udało się zrealizować w naszej szkole dzięki zaangażowaniu następujących nauczycieli: Arlety Grześkowiak, Aldony Perkiewicz, Olgi Przewoźnej, Barbarze Przewoźnej, Marleny Gała, Magdaleny Latosi, Renaty Czarneckiej, Elżbiety Kapuścińskiej, Barbary Świątek, Lili Pylak, Grażyny Osuch, Anny Andrzejewskiej, Violetty Dzieweczyńskiej, Lucyny Lewandowskiej, Manueli Pilarskiej, Elżbiety Obarskiej, Ewy Grześkowiak, Elżbiety Stencel-Gościmskiej, Sylwii Tajsner, Arkadiusza Lewandowskiego, Henryki Wolsztyniak, Hanny Surendra, dyrektora Dariusza Andrzejewskiego oraz Janusza Molendy.

img_7546

   W konkursie filmowym wzięła udział klasa 5b, która otrzymała nagrodę na etapie gminnym.

   Laureatami ogólnopolskimi w konkursie „Życzę sobie” zostali:

img_7518

Katarzyna Charemska, Zuzanna Maćkowiak, Angelika Frąckowiak i Eliza Jarecka, na etapie gminnym laureatami zostali: Rafał Malinowski, Patryk Wasela, Kacper Mikołajczyk, Natalia Pałczyńska, Oliwia Osuch.

   Wręczenie nagród odbyło się w kinie „Trójka”.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
  będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
  03 lipca 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama