PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Omnibus 2008

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

 omni10

   14 listopada 2008 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Powiatowy Finał szóstej już edycji konkursu wiedzy ogólnej pod hasłem „Omnibus 2008”.


 

   Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Twórczości Teatralnej „AKT” działające przy SSP nr 6 we Wrześni.

   omni12

   W finale konkursu uczestniczyło 20 uczniów z siedmiu szkół podstawowych: SSP nr 1 i SSP nr 6 z Wrześni oraz szkół podstawowych z Chociczy Wielkiej, Marzenina, Nowego Folwarku, Kaczanowa i Miłosławia. Finał poprzedzony był eliminacjami w szkołach. Brali w nich udział uczniowie klas IV–VI.

   omni16

   Uczestnicy zmierzyli się w trzech rundach z pytaniami z zakresu: historii, ortografii i gramatyki, literatury i filmu, matematyki, przyrody, nauki i techniki. Sprawdzali także swoją wiedzę o znanych Polakach, znanych osobach ze świata i ważnych miejscach.

   omni21

   Tytuł „Omnibusa 2008” zdobył Wojciech Przybylski uczeń klasy Vc ze Szkoły Podstawowej w Miłosławiu, która po raz pierwszy wzięła udział w tym konkursie. Drugie miejsce przypadło Nikodemowi Dutkowiakowi z SSP nr 1 we Wrześni, a trzecie Szymonowi Domżalskiemu z SSP w Kaczanowie.

omni29

   Uczestników oceniało jury, w którego skład wchodzili: Irena Hrycaj-Wołoszyn – prezes Fundacji Dzieci Wrzesińskich, Renata Przytarska – wicedyrektor SSP nr 6 oraz Julianna Hauke – nauczycielka ze szkoły w Nowym Folwarku.

   Autorkami wszystkich pytań oraz prowadzącymi konkurs były Aldona Perkiewicz i Lilla Pylak – nauczycielki z SSP nr 6 we Wrześni.

   Nagrody dla zwycięzców oraz słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników ufundował Urząd Miasta i Gminy we Wrześni oraz Fundacja Dzieci Wrzesińskich. Organizatorzy gratulują tegorocznym zwycięzcom i zapraszają do udziału w przyszłorocznym konkursie „Omnibus 2009”.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Medale dla biegaczy Medale dla biegaczy
  22 kwietnia 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentował dziewięcioosobowy zespół z klas IV, V i VI. Mistrzem powiatu w kategorii chłopców klas V został Hubert Bartkowski. W kategorii dziewcząt klas VI Zuzanna Klamerek została wicemistrzynią, na miejscu III znalazła się Michalina Rakowska.
  29 kwietnia 2016
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

25-lecie

wizyt

Polska

godło

Lepsza Edukacja

KONFERENCJA 2016

lepszaedukacja

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Akademia Programowania

Logo_Akademia-Programowania8

Baltie

b3

CodeWeek

CodeWeek_2015_PL

TIK?-TAK!

oti

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Eduscience

eduscience

Koduj z klasą

okragle_logo_300dpi_nowe

Szkoła z klasą

Bezpieczne wakacje

BIP

logo_bip

NAU

banner150

Kalendarz Imienin

Imieniny obchodzą:
Benedykta, Benita,
Dytrych, Gościwit,
Jan, Judyta, Jurand
Do końca roku zostało 240 dni.

Licznik odwiedzingości do chwili obecnej odwiedziło naszą stronę. Dziękujemy.
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Najnowsze artykuły

Obrazek z figur geometrycznych

W ramach projektu Szkoła Zarządzająca Wiedzą, realizując moduł „Twórcze myślenie”, uczniowie klas piątych tworzyli „Obrazki z figur geometrycznych”. Więcej...

Medale dla biegaczy

22 kwietnia 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentował dziewięcioosobowy zespół z klas IV, V i VI. Mistrzem powiatu w kategorii chłopców k… Więcej...

Srebro dla trzecioklasistów

13 kwietnia dwunastoosobowy zespół z klas III w składzie Wiktoria Bojanowska, Amelia Szlachetka, Ada Klamerek, Justyna Sobolak, Martyna Wietecka, Nadia Dolatowska, Dominik Błaszczyk, Jakub Tomaszewski… Więcej...

Wielobój lekkoatletyczny dla klas III

11 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbył się Wielobój Lekkoatletyczny dla uczniów klas trzecich. Dziesięcioosobowe reprezentacje brały udział w skoku w dal, w rzucie piłką lekarską i w biegu na krótk… Więcej...

Nasze siatkarki na podium

22 lutego w SSP1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Wśród startujących zespołów nie zabrakło naszej reprezentacji. Dziewczęta rozegrały trzy mecze z zespołem z SSP1, z SSP2 or… Więcej...

Szkolna galeria

Cytaty Aforyzmy

Umiesz liczyć - licz na siebie.
(Przysł. Ludowe)
NOVO Szkoła to pakiet nowoczesnych aplikacji, wykorzystujących w aktywny sposób Internet do zarządzania procesem edukacyjnym w szkołach i placówkach oświatowych.

Seminarium 2011 - sala WOK

Jeśli chcesz pomóc innym dzieciom, a nie wiesz jak. To proste. Wystarczy kliknąć na obrazku obok i przeczytać pojawiające się informacje.

Robot w Szkole Podstawowej nr 6

Partner naszej szkoły - Ordsall Junior School -> Ordsall Road, Retford, Notts DN22 7SL, tel. 0044/1777/702852

Kalendarz wydarzeń

<<  Maja 2016  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031