PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Kółka zainteresowań

Kółka zainteresowań

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

Kółko Strzeleckie - dla klas IV-VIII, LOK Września ul. Ogrodowa. Poniedziałki godz. 15.30-16.15. Opiekunem jest mgr Iwona Szamałek.

Code for Green dla uczniów klas 7-8, prowadzone jest w poniedziałki w godz. 14.40-17.00, sala 213. Opiekunkami są mgr Anna Nowicka i mgr Dorota Czech-Czerniak.

Zajęcia w ramach programu Mega Misja Fundacji Orange prowadzone są we wtorki od 14.00 do 14.30. Sala 12. Prowadząca mgr Ewa Kaczmarek.

Zajęcia rozwijające kreatywność z chemii dla klas 8. Odbywają się w czwartki od 7.00 do 7.45 w sali 112. Opiekunem jest mgr inż. Joanna Rojek.

Kółko historyczne dla klas 5, 7 i 8 prowadzone jest we wtorki w godz. 16.00-16.45 w sali 213. Opiekunem jest mgr Rafał Szamburski.

Kółko taneczne prowadzone jest w poniedziałki w godz. 15.30-16.30 i w czwartki w godz. 13.40-14.40. Salka korekcyjna 53.  Opiekunem jest mgr Iwona Rydz.

Kółko matematyczne dla klas 7-8 prowadzone jest w czwartki w  godz. 15.30-16.15, sala 214Opiekunem jest mgr Krystyna Giszczyńska.

Kółko fizyczne dla klas 7 i 8, we wtorki w godz. 7.05-7.50. Sala 202. Opiekunem jest mgr Anna Nowicka.

Klub Młodego Odkrywcyw czwartki od godz. 15.30 do 17.00. Sala 213. Opiekunkami są mgr Anna Nowicka i mgr Dorota Czech-Czerniak.

Kółko matematyczno-informatyczne  dla klasy 7 - w środy w godz. 17.30-18.15. Sala 016.Prowadzi mgr Arkadiusz Lewandowski.

Kółko języka niemieckiego w poniedziałki od 14.30  do 15.15. Sala 17 (ul. Batorego). Prowadzącą jest mgr Ewa Kaczmarek.

Kółko języka angielskiegodla klasy 4b w czwartki od godz. 13.50 do 14.35. Sala 224. Prowadząca mgr Manuela Pilarska-Biegańska.

Język angielskiw czwartki od 15.45 do 16.15. Sala 222. Prowadzącym jest Eamon Gosney.

Kółko biologicznedla klas 7 i 8 prowadzone jest w poniedziałki od 15.30 do 16.15. Prowadząca mgr Agnieszka Górska.

Kółko języka polskiegoprowadzone jest w poniedziałki od 15.30 do 16.15 sali 225. Prowadzaca mgr Dorota Ostrowska.

Samorząd Uczniowski – spotkania odbywają się wg potrzeb w środy na 8 lub 9 godzinie lekcyjnej w sali 200. Opiekunkami samorządu są: mgr Karolina Mazurkiewicz-Walczak, mgr Manuela Pilarska-Biegańska, mgr Marta Kupis, mgr Łucja Stencel.

 

Z życia szkoły

  • Medal LOK dla naszej szkoły Medal LOK dla naszej szkoły
    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni została odznaczona Medalem 75-lecia Ligi Obrony Kraju w uznaniu zasług na rzecz Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju we Wrześni. Medal na ręce dyrektora szkoły wraz z pamiątkowym dyplomem przekazał prezes...
    23 września 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama