PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Osiągnięcia szkoły

Osiągnięcia sportowe roku szkolnego 2014/2015

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

Dziewczęta

I miejsce - w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej

II miejsce - Zuzanna Klamerek  w Indywidualnych Biegach Przełajowych na Szczeblu Powiatu

W Mistrzostwach Powiatu w Finale Czwartków Lekkoatletycznych:

Bieg 60 m

I miejsce - Michalina Rakowska kl. Vb

II miejsce - Zuzanna Klamerek kl. Vb

III miejsce - Zuzanna Wójcik kl. IVa

Bieg 600 m

II miejsce - Joanna Czerniejewska kl. VIc

Rzut piłeczką palantową

I miejsce - Weronika Matuszak kl. Vb

II miejsce -  Oliwia Biała – kl. Vb

II miejsce - Joanna Czerniejewska kl. VIc

II miejsce - Anna Jankowiak kl. IVa

Skok w dal

I miejsce - Michalina Rakowska kl. Vb

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Zawodach Pływackich Klas IV-VI (dziewczęta i chłopcy)

II miejsce drużynowo  w Rejonowych  Zawodach w Letnim Biathlonie (Zuzanna Klamerek, Jakub Stachowiak, Mateusz Marciniak)

Indywidualnie w Rejonowych Zawodach w Letnim Biatlonie:

- I miejsce - Zuzanna Klamerek

- II miejsce - Michalina Rakowska

III miejsce - Katarzyna Cisło kl. IVc w Biegu Kosynierów

III miejsce - Joanna Czerniejewska kl. VIc w Biegu Kosynierów

 Zajęcie I miejsca w kampanii Samorządu Województwa Wielkopolskiego – „Uzależnia mnie tylko sport”. W nagrodę wyjazd na Akademię Rodziny w dniach 8-9 sierpnia 2015 r. do HOTELU „INTER SZABLEWSKI” (Joanna Czerniejewska, Jakub Urbaniak, Michał Walczak, Igor Cerbin, Marcel Labiak, Maksymilian Tomaszewski, Michalina Rakowska, Jan Perzyński, Mikołaj Kowalczyk, Piotr Charemsa, Zuzanna Wójcik)

Chłopcy

I miejsce - w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

IV miejsce - w Mistrzostwach Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Unihokeju

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Koszykowej

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Halowej Piłce Nożnej

I miejsce - Jakub Urbaniak  w Indywidualnych Biegach Przełajowych na Szczeblu Powiatu

IV miejsce - Jakub Urbaniak  w Indywidualnych Biegach Przełajowych na Szczeblu Województwa

W Mistrzostwach Powiatu  w Finale Czwartków Lekkoatletycznych             

Bieg 60 m

I miejsce - Hubert Bartkowski kl. IVa

Bieg 300 m

I  miejsce - Jakub Urbaniak  kl. VIb

Rzut piłeczką palantową

I miejsce - Patryk Wasela  kl. Va

I miejsce - Arkadiusz Wolniewicz kl. VIa

III miejsce - Jakub  Wojciechowski  kl. Vb

Skok w dal

I miejsce - Hubert Bartkowski  kl. IVa

II miejsce - Michał Walczak kl. VIc

III miejsce - Eryk Nowicki kl. VIb

I  miejsce - Jakub Urbaniak  kl. VIb

Rzut piłeczką palantową

III miejsce -  Arkadiusz Wolniewicz  kl. VIa

III miejsce - Patryk Wasela kl. Va

Bieg na dystansie 60 m

I miejsce - Hubert Bartkowski kl. IVa

Bieg na dystansie 300 m

II miejsce - Jakub Urbaniak  kl. VIb  rekord szkoły - 42,90 s

 

W Mistrzostwach Województwa  w Finale CzwartkówLekkoatletycznych:     

II miejsce w biegu na dystansie 300 m  - Jakub Urbaniak

I miejsce w biegu na dystansie 60 m - Hubert Bartkowski

III miejsce w rzucie piłeczką palantową  - Arkadiusz Wolniewicz

III miejsce w rzucie piłeczką palantową - Patryk Wasela

I miejsce - Jakub Urbaniak kl. VIb w Biegu Kosynierów

III miejsce - Tomasz Pietrzak kl. IVb

 

Osiągnięcia uczniów

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)
   

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/2014

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)
   

Z życia szkoły

  • Wielki sukces naszych uczniów
    15 maja w Zespole Szkół nr 1 odbył się kolejny Międzyszkolny Konkurs Głośnego Czytania w językach obcych. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali: Antonina Pawłowska z kl. VIa oraz Kevin Ratajczak z kl. Vb.
    25 maja 2017
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • XXXIV Bieg Kosynierów XXXIV Bieg Kosynierów
    30 kwietnia 2017 r. po raz XXXIV w naszym mieście odbył się Bieg Kosynierów. Był on poprzedzony startem uczniów w tzw. Małym Biegu Kosyniera.
    11 maja 2017
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pilotaż programowania

l2_logo

Polska

godło

Bezpieczeństwo w sieci!

siec

Lepsza Edukacja

KONFERENCJA 2017

lepszaedukacja

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

2016_CodeWeek

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

TIK?-TAK!

oti

25-lecie

wizyt

Eduscience

eduscience

Bezpieczne wakacje

Kalendarz Imienin

Imieniny obchodzą:
Epifan, Grzegorz,
Imisława, Maria
Magdalena, Urban
Do końca roku zostało 221 dni.

Licznik odwiedzin



gości do chwili obecnej odwiedziło naszą stronę. Dziękujemy.

BIP

logo_bip

Reklama