PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Drugie miejsce w Wielkopolsce

(3 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

ostrzsz1a

     8 grudnia w Ostrzeszowie zespół złożony z uczniów klasy 3p wziął udział w Finale Wojewódzkim XIX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej.

     Do finału po wcześniejszych eliminacjach dostało się osiem najlepszych szkół naszego województwa. Po losowaniu w naszej grupie znalazły się zespoły: SP Okonek, SP Ociąż i Gimnazjum Salezjańskie Poznań. Po zwycięstwach z SP Okonek 5:1, SP Ociąż 1:0 i z Gimnazjum Salezjańskim 3:0 zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i w półfinale spotkaliśmy się z SP 1 Gostyń. Po bardzo zaciętym spotkaniu, w którym do wyłonienia zwycięzcy była potrzebna dogrywka, niezawodny Arek Wolniewicz strzelił bramkę i zwyciężyliśmy 3:2.

     W wielkim finale spotkaliśmy się z Zespołem Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie, ale niestety przeciwnicy okazali się lepsi i ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce.

ostrzsz3ostrsz2a

     Jest to ogromny sukces naszej szkoły i należą się duże brawa i gratulacje całej drużynie w skład której weszli: Arkadiusz Wolniewicz, Marcel Rembowicz, Wiktor Wojciński, Wiktor Makowski, Dawid Matuszewski, Adam Grabarek, Krystian Natkowski, Kacper Grabarek, Maciej Wasiewicz, Mikołaj Bartkowiak oraz trenerowi. Opiekunem zespołu jest Bartosz Kupis.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • Medal LOK dla naszej szkoły Medal LOK dla naszej szkoły
  Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni została odznaczona Medalem 75-lecia Ligi Obrony Kraju w uznaniu zasług na rzecz Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju we Wrześni. Medal na ręce dyrektora szkoły wraz z pamiątkowym dyplomem przekazał prezes...
  23 września 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
  będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
  03 lipca 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip