PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

HALOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY W LEKKIEJ ATLETYCE

(2 głosów, średnia ocena: 1.50 na 5)

LA

  W sobotę, 3 lutego, w hali sportowo-widowiskowej przy SSP nr 6 odbyły się Halowe Zawody Lekkoatletyczne dla klas IV-VI. Ogółem do rywalizacji zgłosiło się 60 zawodniczek i zawodników klas IV-VI.

Głównym celem zawodów było:

  • propagowanie aktywności ruchowej wśród młodzieży.
  •  stworzenie sportowej atmosfery z umiejętnością przestrzegania zasady „fair play”.
  •  integracja młodzieży .
  •  wspomaganie zdrowia poprzez wysiłek fizyczny .

Oto najlepsi sportowcy, którzy  rywalizowali  w  następujących konkurencjach  zdobywając I miejsce:

Skok w dal z miejsca kl. IV, V,VI

LA1

I miejsce Górski Łukasz Va            

I miejsce  Wesołowska Julia Va

I miejsce  Konieczny Dawid IVd  

I miejsce  Krysztofowicz Natasza IVf 

I miejsce  Fiksa Oskar VIa             

I miejsce  Helman Karolina VIb

Rzut piłką lekarską  Kl.  IV,V, VI

LA2

I miejsce   Teodorczak Jan VIb      

I miejsce  Rutkowski Filip IVe

I miejsce   Przystańska Karolina VIa     

I miejsce   Kryślak Zula IVb

I miejsce   Dolatowska Nadia Vb       

I miejsce   Wardęski Jakub Va

Bieg na 40 m, Kl.  IV,V, VI

LA3

I miejsce   Fiksa Oskar VIa         

I miejsce   Briks Małgorzata VIb

I miejsce   Ruta Mateusz Vb       

I miejsce   Szlachetka Amelia Vb

I miejsce   Krzyżański Filip IVd    

I miejsce   Piechowiak Martyna IVc

Bieg na 100 m klasy IV

LA4LA5LA6

•   I miejsce   Zula Kryślak IVb

•   I miejsce   Makowski Kamil IVd

Bieg na 200 m klasy V

  •       I miejsce  Julian Gąszczyk Vb
  •       I miejsce   Karolina Szuba Vb

Bieg na 300 m klasy VI

  • I miejsce   Jan Teodorczak VIb
  • I miejsce  Weronika Waszak VIIa

Sztafeta Kl.  IV, V, VI (2 dziewczynki +2 chłopców)

LA7

  • I miejsce   klasa  IVf
  • I miejsce   klasa  Vb
  • I miejsce   klasa  VIb

     Zawodnicy mieli prawo startu w jednej konkurencji technicznej, jednej biegowej i sztafecie (2 dziewczynki +2 chłopców). Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Iwona  Rydz, Iwona Szamałek, Arleta Grześkowiak oraz  Bartosz Kupis. Zawody odbyły się pod hasłem  ,,Spędzam wolny czas na sportowo, „zdrowo i bezpiecznie” , a jednocześnie stanowiły formę selekcji najlepszych sportowców do reprezentacji szkoły w zawodach lekkoatletycznych, które niebawem odbędą się na Igrzyskach Dzieci.

      Zwycięzcy  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Oj działo się działo! Trudno to wszystko opisać. Zapewne zawody te długo zostaną w pamięci uczniów.

Gratulacje!

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

  • Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
    Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole tradycyjna akademia, na którą oprócz aktualnych pracowników szkoły zaproszeni zostali także emerytowani nauczyciele i byli pracownicy.
    17 października 2019
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Najlepsi pływacy Najlepsi pływacy
    7 października 2019 r. w Parku Wodnym AquaLife we Wrześni odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu dowolnym stylem. Uczniowie klas V-VI mieli do pokonania dystans 25 m natomiast młodzież klas VII–VIII musiała zmierzyć się z dystansem 50 m. Sześcioosobowe zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców w dwóch grupach wiekowych będą reprezentować naszą szkołę...
    18 października 2019
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama