PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Mistrzynie Powiatu w piłce siatkowej

(5 głosów, średnia ocena: 4.20 na 5)

UKS2

     W czwartek 8 lutego w hali sportowej w Bugaju koło Miłosławia rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

UKS3

     Reprezentacja SSP nr 6, składająca się z uczennic klas sportowych IIs i IIIs, w pierwszym meczu pokonała reprezentację Miłosławia 2:0  (25:11, 25:14). W drugim meczu z SSP nr 1 Września nasze siatkarki potwierdziły swoje aspiracje do I miejsca pokonując rywalki 2:0 (25:17, 25:8). W ostatnim swoim meczu również 2:0 (25:12, 25:9) nasza reprezentacja prowadzona przez Przemysława Motyla pokonała siatkarki SSP nr 3 Września.  Kolejnym etapem  rozgrywek szkolnych  będzie turniej finałowy Rejonu Poznań-Wschód, który odbędzie się w marcu we Wrześni.

     Gratulujemy naszym siatkarkom i życzymy samych wygranych w kolejnych etapach rozgrywek szkolnych.

UKS1

     Reprezentacja SSP nr 6 Września:  Karina Szymaniak, Olga Reszelewska, Karina Błaszczak, Michalina Rakowska, Olga Nowaczyk, Julia Waszak, Wiktoria Nowak, Maria Marciniak, Marcelina Izydorek, Klaudia Zehner, Maja Zdziabek, Oliwia Sikorska, Natalia Kasprzak.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

  • Najmłodsi poznają historię Wrześni Najmłodsi poznają historię Wrześni
    18 lutego uczniowie klasy 0c wraz z wychowawcą Karoliną Rewers i opiekunką Martą Prus zwiedzali Muzeum im. Dzieci Wrzesińskich. Głównym celem wyprawy była lekcja muzealna i obejrzenie stałej ekspozycji we wspomnianej placówce.
    19 lutego 2019
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  •  I miejsce Natalii Górnej w turnieju w Środzie Wielkopolskiej I miejsce Natalii Górnej w turnieju w Środzie Wielkopolskiej
    2 i 3 lutego w Środzie Wielkopolskiej odbył IV Memoriał Zbigniewa Staszaka w minipiłce siatkowej dziewcząt. Zawodniczki UKS Olimp, działającego w naszej szkole wystartowały w turnieju w trzech kategoriach: czwórki (rocznik 2006), trójki (rocznik 2007) oraz single rocznik (2009). Dwa dni ciężkich zmagań wyłoniły najlepsze zespoły oraz zawodniczki w poszczególnych...
    05 lutego 2019
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

KONFERENCJA 2019

lepszaedukacja

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip