PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Zwycięstwo w finale

(3 głosów, średnia ocena: 2.33 na 5)

sta3

     19 marca w hali SSP 6 Września odbył się turniej finałowy Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wzięły udział reprezentacje sześciu powiatów: śremskiego, średzkiego, gnieźnieńskiego, jarocińskiego, poznańskiego oraz wrzesińskiego.

     Reprezentacja Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 Września, składająca się z uczniów klas sportowych  IIs i IIIs prowadzona przez Szymona Stefańskiego, zdecydowanie pokonała w fazie grupowej zespoły z Mosiny oraz Łubowa 2:0. W meczu półfinałowym nasza reprezentacja pokonała drużynę z Mchów 2:0. Decydujący o pierwszym miejscu mecz nasi zawodnicy rozegrali z drużyną z Jarocina, która wygrała swoją grupę.  Pierwszy set od początku przebiegał pod dyktando naszych zawodników i zakończył się wygraną do 22. Drugi set to już pełna dominacja siatkarzy naszej szkoły i wygrana do 15.

     Kolejnym etapem rozgrywek szkolnych będzie Półfinał XIX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się 24 kwietnia w Turku. Gratulacje !

sta2

     Skład SSP 6 Września: Kamil Fedorowicz, Filip Fibich, Jakub Kubczak, Konrad Jankowski, Damian Twardy, Michał Walczak, Kacper Kaźmierczak, Kacper Teodorczak, Igor Więcek, Mikołaj Kowalikowski, Wiktor Opieliński, Mateusz Manikowski.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
  będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
  03 lipca 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip