PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Najszybsze biegaczki w powiecie

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

biegsz

     Tegoroczne Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbyły się na przekór pogodzie, która w tym dniu nikogo nie rozpieszczała. Jednak bardzo silny wiatr i padający deszcz nie przeszkodziły naszym dziewczynom zarówno tym młodszym, jak i starszym - wywalczyć złote medale.

     Nasze uczennice nie tylko uzyskały tytuł mistrzyń powiatu, ale także awansowały do Finału Mistrzostw Wielkopolski w kategorii dzieci i młodzieży w Poznaniu.

     W zawodach tych startowali również chłopcy. Pomimo ogromnej walki nie udało się im wywalczyć medalu. W kategorii dzieci i młodzieży zajęli IV miejsce.

     Dziewczynki młodsze startowały w składzie: Julia Smolińska Vc, Amelia Pawlicka Vc, Amelia Szlachetka VIa, Gabrysia Nowakowska VIIa, Zosia Krus Vf, Katarzyna Wikaryjczyk VIIc, Ada Klamerek VIc, Jeleniewska Iga VIc, Janowiakak Olga VIc.

    Dziewczynki starsze: Marcelina Izydorek IIIs, Olga Nowaczyk IIIs, Karina Szmania IIIs, Agata Bukowska VIIIa, Weronika Waszak IIIa, Natalia Lach IIIe, Julia Jaros VIIa, Malwina Dębicka VIIa, Julia Ławniczak VIIa, Oliwia Zawadzka IIIb, Oliwia Briks VIIIc.

     Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

  • W bluesowym rytmie W bluesowym rytmie
    Rocznica urodzin amerykańskiego gitarzysty B.B. Kinga stała się pretekstem do organizacji Światowego Dnia Bluesa w naszej szkole.
    21 września 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama