PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W AEROBIKU GRUPOWYM

(2 głosów, średnia ocena: 1.50 na 5)

aerobi3

              6 marca w Koninie odbyły się PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W AEROBIKU GRUPOWYM.

aerobi2

             Swoje umiejętności gimnastyczno-taneczne zaprezentowały drużyny z całej Wielkopolski. W zawodach uczestniczyło  19 drużyn. Naszą szkołę reprezentowała drużyna  z klas piątych i szóstych w kategorii Igrzyska Dzieci w składzie: Antkowiak Maria, Bojanowska Wiktoria, Janowiak Aleksandra, Krysztofowicz Natasza, Krzyżańska Julia, Maślij Nadia, Mikłaszewicz Amelia, Olejniczak Nikola, Sobolak Justyna, Zdrojek Kinga.

aerobi1

             Dziewczęta po opieką pani Iwony Rydz zaprezentowały dynamiczny, synchroniczny układ, który miał charakter kombinacji pozycji wysokich i niskich w odpowiednio opracowanej choreografii. Wysoki poziom turnieju, ciekawe choreografie układów i umiejętności taneczne zawodniczek wywarły duże wrażenie zarówno na licznie zgromadzonych kibicach jak i komisji sędziowskiej.

            GRATULACJE!

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • Mikołajki Mikołajki
  Tradycyjnie 6 grudnia uczniów naszej szkoły odwiedził Mikołaj. W towarzystwie elfów chodził od klasy do klasy rozdając słodkie prezenty. Uczniowie zrewanżowali się Mikołajowi śpiewając kolędy. Była także okazja, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
  10 grudnia 2019
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip