PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Mistrzostwa Szkoły w Rzucance Siatkarskiej

(2 głosów, średnia ocena: 1.50 na 5)

rzuca1

      23 listopada nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla dziewczynek klas piątych Mistrzostwa Szkoły w Rzucance Siatkarskiej.

     Głównym celem zawodów było: zachęcanie do spędzania czasu wolnego na sportowo, masowa popularyzacja  aktywności fizycznej wśród dzieci, integracja uczniów, wdrażanie zasady fair play, docenienie wysiłku uczniów. Dziewczęta losowo zostały podzielone na 4 drużyny.

     Zawody odbywały się systemem „każdy z każdym”. Podczas meczów dziewczęta pokazały ogromne zaangażowanie. Walczyły o każdy punk w duchu zasady fair play. Turniej sprawił uczennicom dużo radości i zdrowej rywalizacji sportowej. Oprócz zabawy celem turnieju było pokazanie dobrej gry i sprawdzenie swoich umiejętności.

rzuca2

      Najlepszym zespołem okazała się  drużyna w składzie: Julia Tysiąc, Oliwia Mikłaszewicz, Dominika Szymkowiak, Maria Urbaniak, Zuzanna Maryańska, Anastazja Rzepka, Zofia Jóźwiak, wygrywając wszystkie mecze.

     Wszystkie uczestniczki imprezy sportowej otrzymały  pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Tegoroczne I  Mistrzostwa Szkoły w Rzucance Siatkarskiej zaliczyć można do bardzo udanych.

     Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • Medal LOK dla naszej szkoły Medal LOK dla naszej szkoły
  Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni została odznaczona Medalem 75-lecia Ligi Obrony Kraju w uznaniu zasług na rzecz Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju we Wrześni. Medal na ręce dyrektora szkoły wraz z pamiątkowym dyplomem przekazał prezes...
  23 września 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
  będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
  03 lipca 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama