PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Konkurs wiedzy olimpijskiej

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

  p1010326       25 marca 2010 roku w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy olimpijskiej „Vancouver 2010”, który został oficjalnie zainaugurowany przez dyr. Dariusza Andrzejewskiego.

 

 

    W imprezie tej, zorganizowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły:  Arletę Grześkowiak, Darię Zawiślak i Roberta Jackowskiego wzięło udział 7 drużyn: SSP 6, SSP 2 oraz ze szkół w Kaczanowie, Otocznej, Chwalibogowie, Marzeninie i Nowym Folwarku. W skład każdej reprezentacji wchodziły trzy osoby, które zostały wyłonione w szkolnych eliminacjach. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, mimo, iż pytania oraz zadania w konkursie dotyczyły nie tylko zagadnień związanych z ostatnimi zawodami w Vancouver, ale również historii zimowych igrzysk olimpijskich.

p1010341     Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Otocznej, drugie miejsce zajęła szkoła z Nowego Folwarku, a trzecie miejsce, po zaciętej rywalizacji wywalczyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Iga Brdęk (6b), Ewelina Zawiska (6b) i Antonina Pedrycz (6a).

p1010342     Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Września.

p1010333

  Imprezę uświetniły występy dziewcząt z zespołów tanecznych z SSP 6.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • W świątecznym nastroju W świątecznym nastroju
  18 grudnia 2019 roku w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się impreza sportowa pod hasłem: „Świąteczne Igrzyska Sportowe”. Dzieci klas trzecich i czwartych w składzie: Pola Wojciechowska, Katarzyna Godzich, Katarzyna Fimiak, Marika Szentner Michał Kozielski, Jan Świderski, Mikołaj Zastawa, Fabian Ratajczak rywalizowały z koleżankami i kolegami...
  13 stycznia 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip