Text Size

Sukcesy

Karina i Michalina zagrają o Mistrzostwo Polski Młodziczek

(2 głosów, średnia ocena: 4.50 na 5)

Karina Szymaniak i Michalina Rakowska (uczennice klasy IIIs) nie miały sobie równych w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek.

Puck1

XVIII Młodzieżowy Puchar Bałtyku im. Wojciecha Klęsk

(1 głos, średnia ocena: 4.00 na 5)

W turnieju w siatkówce plażowej w Kołobrzegu rozgrywanym w dniach 28.06-01.07.2018 r. wzięło udział 130 par w trzech kategoriach wiekowych z całej Polski.

Rewelacyjnie w kategorii młodziczek spisały się siatkarki UKS OLIMP Września: Karina Szymaniak i Michalina Rakowska, prowadzone przez Przemysława Motyla, które wygrały wszystkie swoje 9 meczów i zdecydowanie wygrały swoją kategorię. W meczu finałowym zagrały koncertowo i  pokonały parę Chemika Police 2:0 (15:7, 15:6).

puchar_batyku_koobrzeg_2

Równie rewelacyjnie zaprezentowali się kadeci KPS Progress Września: Kacper Leracz i Patryk Ligocki prowadzeni przez Szymona Stefańskiego, którzy również wygrali wszystkie swoje mecze  i bezapelacyjnie wygrali swoją kategorię.

Na trzecim miejscu w kategorii juniorek znalazła się zawodniczka UKS OLIMP Września Julia Reszelewska grająca w tym turnieju z koleżanką z Opola. 13 miejsce w tej kategorii zajęła para LUKS ORKAN Września: Adrianna Gąsiorek i Julia Tadeusz, a 12 miejsce w kategorii kadetek również para Orkanu: Wiktoria Jagodzińska i Natalia Kaniewska. Obie pary prowadzone przez Tomasza Bakosia.

Gratulujemy!

Wiadomość z ostatniej chwili: W Kołobrzegu para KPS Progress Września: Patryk Ligocki i Kacper Leracz w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Kadetów wygrywając ze Spałą zajęła III miejsce, zapewniając sobie tym samym udział w turnieju finałowym Mistrzostw Polski.

Para Karina Szymaniak i Michalina Rakowska z Olimpu Września walczy  w Nowej Soli w turnieju półfinałowym MP kadetek, a w dniach 13-15 lipca w Pucku będzie walczyła w turnieju półfinałowym MP młodziczek.

Michalina, Karina i Olga na podium w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej

(3 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

Karina Szymaniak, Michalina Rakowska i Olga Nowaczyk, uczennice II s  klasy sportowej o profilu piłki siatkowej po  zdobyciu I miejsca w XIX Gimnazjadzie , uczestniczyły z ogromnym sukcesem w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się w dniach 18-19 czerwca w Strzelinie na Dolnym Śląsku.

Strzelin2

Złote medale na piasku

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

Mistrzo_Modz_16_06_18

Karina Szymaniak i Michalina Rakowska, uczennice IIs  - klasy sportowej o profilu piłki siatkowej, rewelacyjnie zaprezentowały się w Mistrzostwach Wielkopolski Młodziczek w Siatkówce Plażowej , które odbyły się w dniach 16-17 czerwca we Wrześni.

W turnieju , który rozgrywany był systemem brazylijskim wystartowało ponad 30 par z całej Wielkopolski. Karina i Michalina były w tych dniach niepokonane. Wygrały kolejno po 2:0 z Energetykiem Poznań, drugim zespołem Olimpu, Energetykiem Poznań II i z Jankowem Przygodzkim w finale. Zdobywając złote medale w Wielkopolsce Karina I Michalina zapewniły sobie udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski , który odbędzie się w połowie lipca. Równie dobrze w mistrzostwach zaprezentowały się Olga Reszelewska i Olga Nowaczyk (również uczennice klasy IIs ) , którym niewiele zabrakło do awansu do finałowej szóstki turnieju. Niestety decydujący mecz przegrały 19:21 z zespołem z Szamotuł. Wszystkim naszym siatkarkom gratulujemy!

Złote medalistki

13 czerwca na boiskach Wrzesińskiego Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego rozegrano finał wojewódzki XIX  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej plażowej dziewcząt i chłopców.

gimnazjada

W kategorii dziewcząt do rywalizacji zgłosiło się 16 par a turniej rozegrany został systemem brazylijskim. Rewelacyjnie zaprezentował się nasz zespół: Karina Szymaniak, Michalina Rakowska i Olga Nowaczyk, które wygrały wszystkie swoje mecze po 2:0 i zdobyły złote medale. Nasze złote medalistki już w poniedziałek będą uczestniczyły w dwudniowym  Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Strzelinie.

Bardzo  dobrze zaprezentowali siś również nasi siatkarze: Filip Fibich i Jakub Kubczak, którzy wśród startujących 15 zespołów zajęli czwarte miejsce.

Wszystkie zespoły nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami. Zespoły, które uplasowały się na miejscach I-IV otrzymały medale, grawetony SZS ,,Wielkopolska” oraz nagrody indywidualne w postaci statuetek. W ceremonii wręczania nagród i dekoracji najlepszych zespołów uczestniczyli przedstawiciele SZS ,,Wielkopolska” oraz miejscowych władz.

Strona 1 z 24

Z życia szkoły

• Uroczyste zakończenie roku Uroczyste zakończenie roku
    Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 6 we Wrześni odbyło się w trzech częściach. Najwcześniej wakacje rozpoczęły się dla uczniów klas 0-3, którzy uczyli się w budynku szkoły przy ul. Batorego, nieco później na uroczystej...