Text Size

Sukcesy

Zagrają w wielkim finale

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

6 czerwca w Dolsku został rozegrany Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w piłce siatkowej plażowej.

Pro1

Nasi reprezentanci pokonali wszystkich przeciwników i bez straty seta zakończyli turniej na pierwszym miejscu. Jakub Kubczak, Filip Fibich (III s) i rezerwowy -  Mateusz Manikowski  (II s) uzyskali tym samym awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w dniu 13.06 na wrzesińskich obiektach  sportowo-rekreacyjnych przy ul.Gnieźnieńskiej.

Finaliści Powiatowych Czwartków Lekkoatletycznych

24 maja 2018 r. na stadionie ZSTiO odbył się kolejny Finał Czwartków Lekkoatletycznych na szczeblu powiatu. Naszą szkołę reprezentowało około 40 uczniów, którzy zmagali się  w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. Dziewięcioro spośród nich stanęło na podium. Nadia Dolatowska, Wojciech Fimiak i Weronika Waszak będą reprezentować powiat w finale województwa.

Finaliści Mistrzostw Wielkopolski w streetballu chłopców

16 maja na boisku SSP nr 2 we Wrześni rozegrano drugi etap Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018 w streetballu chłopców. Streetball chłopców podobnie jak dziewcząt również rozgrywany był  w formule koszykówki 3×3 na jeden kosz. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”.

Resized_20180516_121345_1304

Chłopcy zdobyli pierwsze miejsce i dwa zespoły w składzie:

I zespół: Perzyński Jan, Królak Cezary, Kowalski Filip,

II zespół  Kubczak Jakub, Tysiąc Jakub, Biernacik Mateusz, Jaskólski Kacper również awansowały  do Finału Mistrzostw Wielkopolski, który odbędzie się 2 czerwca w Poznaniu.

Gratulacje!

Finalistki Mistrzostw Wielkopolski w streetballu dziewcząt

15 maja na boisku SSP nr 2 we Wrześni rozegrano drugi etap Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2018 w streetballu dziewcząt. Streetball rozgrywany jest w formule koszykówki 3×3 na jeden kosz. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”.

street

Naszą szkołę reprezentował  zespół gimnazjalistek w składzie: Michalina Rakowska  IIs, Olga Reszelewska IIs,  Maria Jęczmionka IIa, Patrycja Matuszewska IIb, który zajął II miejsce I awansował do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 2 czerwca w Poznaniu.

Gratulacje!

Rozgrywki małych koszykarzy

Przy okazji rozegranego 13 maja we Wrześni trzeciego eliminacyjnego turnieju GRAND PRIX WIELKOPOLSKI w streetballu, jaki odbył się na boisku SSP nr 6, rozegrany został także miniturniej naszych najmłodszych koszykarzy, uczniów klas trzecich szkoły podstawowej, trenowanych przez Roberta Jackowskiego.

Streetball_094

Strona 1 z 22

Z życia szkoły

• Magia rosyjskiej piosenki Magia rosyjskiej piosenki
    Niezapomniany Wieczór Piosenki Rosyjskiej „A jednak mi żał…”mieli okazję przeżyć widzowie, którzy 13 czerwca zostali zaproszeni do świetlicy w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 6 we Wrześni.