PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Sukcesy

Treningi koszykówki SMOKA

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach:

wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50

poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30

wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30

SMOK_CMYK_FULL-ON-WHITE-01

Serdecznie zapraszamy

 

II MISTRZOSTWA SZKOŁY W BADMINTONIE

(1 głos, średnia ocena: 4.00 na 5)

     W sobotę 7 marca w hali sportowej naszej szkoły odbyły się II Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie dziewcząt i chłopców.

badi1

   

Siatkarki SSP6 Września złotymi medalistkami Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej

(3 głosów, średnia ocena: 2.67 na 5)

     W środę 4 marca w naszej szkole  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej.

si1a

   

W świątecznym nastroju

(3 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

SI1

     18 grudnia 2019 roku w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się impreza sportowa pod hasłem: „Świąteczne Igrzyska Sportowe”. Dzieci klas trzecich i czwartych w składzie: Pola Wojciechowska, Katarzyna Godzich, Katarzyna Fimiak, Marika Szentner Michał Kozielski, Jan Świderski, Mikołaj Zastawa, Fabian Ratajczak  rywalizowały z koleżankami  i kolegami z wrzesińskich szkół.

   

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

(2 głosów, średnia ocena: 1.50 na 5)
ten2
     W sobotę 14 grudnia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W turnieju uczestniczyło 23 chłopców z klas IV–VIII.
   

Strona 1 z 33

Z życia szkoły

  • W bluesowym rytmie W bluesowym rytmie
    Rocznica urodzin amerykańskiego gitarzysty B.B. Kinga stała się pretekstem do organizacji Światowego Dnia Bluesa w naszej szkole.
    21 września 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama