PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Lekkoatletyka

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)


Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2007/2008

Finał Czwartków  Lekkoatletycznych Powiatu Wrzesińskiego

     21 maja 2008 r. na stadionie Zespołu Szkół Politechnicznych odbył się Finał  Czwartków  Lekkoatletycznych Powiatu Wrzesińskiego.

    Wśród medalistów znaleźli się również nasi uczniowie. 

W kategorii dziewcząt:

I miejsce w biegu na dystansie 60 m – Monika Duszyńska z kl. IVb

 

I miejsce w skoku w dal – Monika Duszyńska z kl. IVb

I miejsce w rzucie piłeczką palantową – Agata Maćkowiak z kl. Vc

III miejsce w rzucie piłeczką palantową – Adrianna Pawlaczyk z kl. VIc

I miejsce w biegu na dystansie 300 m – Adrianna Pawlaczyk z kl. VIc

II miejsce w biegu na dystansie 60 m – Julita Ochapska z kl. Vb

II miejsce w skoku w dal – Julita Ochapska z kl. Vb

II miejsce w biegu na dystansie 60 m – Katarzyna Kwiatkowska z kl. VIa

III miejsce w skoku w dal - Katarzyna Napieraj z kl. Vc

W kategorii chłopców:

 I miejsce w biegu na dystansie 1000 m – Kamil Klechammer

III miejsce w biegu na dystansie 1000 m – Eryk Olejnik

III miejsce w rzucie piłeczką palantową – Patryk Rutkowski

 

 

I TURNIEJ UCZNIÓW KLAS III „MALI LEKKOATLECI”

       10 listopada uczniowie klas III wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych, organizowanych przez UKS „OLIMP”. Zawody odbyły się w Gimnazjum nr 2 we Wrześni. Rywalizowało 5 szkół podstawowych.

A oto wyniki naszych „Małych Lekkoatletów”:

1.Jarek Kraszkiewicz z kl. IIIc -  I miejsce w  rzucie piłką lekarską

2.Anna Nowak  z kl. III c - I miejsce w skoku w dal z miejsca

3.Dominik Knop z kl. III b  - I miejsce w skoku w dal z miejsca

4.Piotr Prętkowski  z kl. III  b- II miejsce w skoku w dal z miejsca

5.Adrianna Gąsiorek III c - I miejsce wsprawnościowym torze przeszkód

6.Dominik Knop, Pamela Sieczka, Adrian Matusiak, Anna Nowak - I miejsce
 w sztafecie na dochodzenie

>

 

-----------------------

   XII Bieg Osiedlowy

23 września 2007 roku odbył się Bieg Osiedlowy organizowany przez TKKF. Uczniowie nasi nie zawiedli. A oto jak przedstawiają się wyniki:

Kategoria klas I – III

Dziewczęta:

1.      Marika Eszer                       - I miejsce

2.      Aleksandra Wyderkiewicz  - III miejsce

Chłopcy:

1.      Michał Goliński                    - I miejsce

2.      Dominik Knop                     -  III miejsce

Kategoria klas IV–VI

Dziewczęta:

1.      Adrianna Pawlaczyk           - I miejsce

2.      Katarzyna Kwiatkowska       - II miejsce

Chłopcy:

1.      Artur Giżewski                    - II miejsce

2.      Sebastian Głowacki            - III miejsce

 

 

 -----------------------

Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe

1 października 2007 roku nasi uczniowie wzięli udział w Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych. Organizatorem tych zawodów był SZS. Dziewczęta spisały się na medal.

Adrianna Pawlaczyk z klasy VI c zajęła III miejsc

Katarzyna Kwiatkowska z klasy VI a zajęła IV miejsce

Uczennice te będą reprezentować naszą szkołę w Mistrzostwach Województwa.

 

 

-----------------------

Powiatowe Biegi Sztafetowe

          Dnia 8 października 2007r. odbyły się Powiatowe Biegi Sztafetowe organizowane przez SZS.

Nasza szkoła zajęłaII miejsce.

 Na sukces ten zapracowali: Adrianna Pawlaczyk, Jagoda Lonka, Patrycja Skowrońska, Julia Roszak, Katarzyna Kwiatkowska, Michał Szafraniak, Eryk Olejnik, Tomasz Kwiatkowski, Artur Giżewski, Mateusz Chałupniczak.

 

-----------------------



 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

  • Odwrócona lekcja z „Panem Tadeuszem” Odwrócona lekcja z „Panem Tadeuszem”
    14 lutego (podczas lekcji języka polskiego) klasy VIIIa i VIIIc w nietypowy sposób prezentowały wiadomości na temat bohaterów „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Uczniowie tego dnia wcielili się w przydzielone losowo postaci z epopei. Były wyszukane kostiumy,...
    19 lutego 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • W świątecznym nastroju W świątecznym nastroju
    18 grudnia 2019 roku w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się impreza sportowa pod hasłem: „Świąteczne Igrzyska Sportowe”. Dzieci klas trzecich i czwartych w składzie: Pola Wojciechowska, Katarzyna Godzich, Katarzyna Fimiak, Marika Szentner Michał Kozielski, Jan Świderski, Mikołaj Zastawa, Fabian Ratajczak rywalizowały z koleżankami i kolegami...
    13 stycznia 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip