PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Samorząd Uczniowski 2019/2020

(9 głosów, średnia ocena: 4.00 na 5)

Samorząd Uczniowski 2019/2020

SamorzU_007

SamorzU_014a

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskigo – Paulina Wasiewicz

SamorzU_024a

Zastępca przewodniczącej – Hubert Marczak

SamorzU_020a

Skarbnik – Katarzyna Wikaryjczyk

SamorzU_006

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:

Julia Andrzejewska

Małgorzata Briks

Wiktor Bukowski

Natalia Dekowska

Malwina Dębicka

Kornelia Gawarecka

Zofia Grajkowska

Sandra Imiełowska

Julia Jaros

Zofia Jaśniak

Natasza Klimko

Oliwia Kłosowska

Bartosz Kopczyński

Zuzanna Kryszewska

Julia Ławniczak

Bartosz Maćkowiak

Julia Marciniak

Aleksandra Matuszak

Amelia Mikłaszewicz

Natalia Nowacka

Gabriela Nowakowska

Zhanna Nykorovych

Nadia Rutkowska

Mikołaj Siepielski

Oliwia Skubiszyńska

Emilia Stajkowska

Oliwia Stasiak

Jagoda Strugała

Weronika Włodarek


Poczet sztandarowy szkoły:

I skład: Julia Jaros

              Julia Ławniczak

              Kajetan Staszak

II skład: Julia Andrzejewska

                Natalia Nowacka

                Bartosz Kopczyński

III skład: Marta Goclik

                 Jagoda Strugała

                 Kacper Konieczka

IV skład: Jagoda Fechner

                 Julia Wojtasińska

                 Marcel Szaroleta

V skład: Gabriela Nowakowska

                Dominik Chołżyński

 

Opiekunami samorządu są panie:

Marta Kalkstein

Karolina Mazurkiewicz

Manuela Pilarska-Biegańska

Łucja Stencel


 


 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

  • Medal LOK dla naszej szkoły Medal LOK dla naszej szkoły
    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni została odznaczona Medalem 75-lecia Ligi Obrony Kraju w uznaniu zasług na rzecz Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju we Wrześni. Medal na ręce dyrektora szkoły wraz z pamiątkowym dyplomem przekazał prezes...
    23 września 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip