PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Ogłoszenia

Zebrania z rodzicami

(6 głosów, średnia ocena: 3.83 na 5)

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

31.01.2018 r. godz. 18.00

Budynek szkoły przy ul. Batorego

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

0A

OPA

K. Rewers

18:00

0B

4

N. Chojnacka

1 lutego

17:30

IA

20

M. Latosi

18:00

IB

21

M. Gała

18:00

IC

27

B. Przewoźna

18:00

ID

17

E. Grześkowiak

18:00

IIA

33

L. Pylak

18:00

IIB

34

B. Świątek

18:00

IIIA

16

R. Czarnecka

7 lutego

17:00

IIIB

22

A. Perkiewicz

18:00

IIIC

12

O. Przewoźna

18:00

IIID

32

E. Stencel-Gościmska

18:00

IIIE

26

A. Sybilska

18:00

IIIF

28

J. Trawińska

18:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW O GODZ. 16.30
W STOŁÓWCE (ul. Słowackiego 41)


HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

31.01.2018 r.

Budynek szkoły przy ul. Słowackiego

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

IVA

026

K. Mazurkiewicz-Walczak

1 lutego 17:00

IVB

025

G. Sobczak

17:00

IVC

016

A.Lewandowski

17:00

IVD

021

V. Dzieweczyńska

17:00

IVE

022

P. Motyl / A. Grześkowiak

17:00

IVF

023

I.Szamałek

17:00

VA

018

E. Obarska

17:00

VB

033

R. Jackowski

1 lutego 17:00

VC

218

M. Waszak-Nowakowska

17:00

VIA

226

A. Andrzejewska

17:00

VIB

117

M. Zawodna

17:00

VIIA

225

D. Ostrowska

17:00

VIIB

224

M. Pilarska-Biegańska

17:00

VIIC

220

G. Osuch

17:00

2a

114

A.Matuszewska

18:00

2b

202

A.Nowicka

18:00

2c

115

M. Kalkstein

18:00

2d

103

J. Stępień

18:00

2e

214

K. Giszczyńska

18:00

2f

014

A.Śmiejkowska

18:00

2s

110

M. Przybylska

18:00

3a

012

D. Michalska

18:00

3b

213

M. Szwarc

18:00

3c

108

A.Wardeńska-Grzegorska

18:00

3d

208

E. Filipiak

18:00

3e

112

D. Tomaszewska

18:00

3f

131

E. Mularczyk

18:00

3p

124

U. Andrzejewska/B. Kupis

18:00

3s

123

A.Szatkowska

18:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW O GODZ. 16.30
W STOŁÓWCE (ul. Słowackiego 41)


 

Zapisy do oddziału przedszkolnego

(10 głosów, średnia ocena: 3.90 na 5)

    Dyrektor

 Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6

 im. Jana Pawła II

we Wrześni, ul. Słowackiego 41

o g ł a s z a  z a p i s y  
do oddziałów przedszkolnych
przy szkole podstawowej

dzieci urodzonych w 2012 roku

Zapisu można dokonać w dniach:

od 22 stycznia do 12 lutego 2018 r.

w godzinach od 8.00 do 15.00

w sekretariacie szkoły, przy ul. Batorego 8

Rodziców prosimy o zgłoszenie się z dowodem osobistym oraz numerem PESEL dziecka.

Wniosek - kliknij

Do obwodu szkoły należą ulice:    

Stefana Batorego, Hipolita Cegielskiego, Józefa Chełmońskiego, Bolesława Chrobrego, Alberta Chmielowskiego, Generała Dąbrowskiego, Jana Długosza, Jana Donaja, Kazimierza Fedyka, Antoniego Gendka, Artura Grottgera, Tadeusza Hernesa, Wincentego Kadłubka, Kilińskiego, Hugona Kołłątaja, Wojciecha Kossaka, Ignacego Kujawy, Stanisława Konarskiego, Stanisława Koniecznego, Kopernika, Koszarowa, Jana Kramera, Królowej Jadwigi, Krzyżagórskich, Kazimierza Lieske, Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego, Karola Marcinkowskiego, Jana Matejki, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Owocowa, Piastów, Wacława Sołtysiaka, Spokojna, Bronisławy Śmidowicz, Piotra Ściegiennego, Gen. Władysława Sikorskiego, Słowackiego, Wita Stwosza, Michała Strzykały, Stanisława Szyftera, Władysława Troczyńskiego, Waryńskiego, Ignacego Wietrzyńskiego, Szosa Witkowska, Księdza Wawrzyniaka, Stanisława Witkiewicza.

   

Zapisy do klasy pierwszej

(7 głosów, średnia ocena: 4.43 na 5)

   Dyrektor

 Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6

 im. Jana Pawła II

we Wrześni, ul. Słowackiego 41

o g ł a s z a    z a p i s y  
do  klasy pierwszej szkoły podstawowej

dzieci urodzonych w 2011 roku

Obowiązek zapisu dotyczy wszystkich dzieci urodzonych

w danym roku, również realizujących kl. „0” w przedszkolu.

Zapisu można dokonać w dniach:

od 22 stycznia do 12 lutego 2018 r.

w godzinach od 8.00 do 15.00

w sekretariacie szkoły, przy ul. Batorego 8

Rodziców prosimy o zgłoszenie się z dowodem osobistymoraz numerem PESEL dziecka.

Wniosek - kliknij

Do obwodu szkoły należą ulice:    

Stefana Batorego, Hipolita Cegielskiego, Józefa Chełmońskiego, Bolesława Chrobrego, Alberta Chmielowskiego, Generała Dąbrowskiego, Jana Długosza, Jana Donaja, Kazimierza Fedyka, Antoniego Gendka, Artura Grottgera, Tadeusza Hernesa, Wincentego Kadłubka, Kilińskiego, Hugona Kołłątaja, Wojciecha Kossaka, Ignacego Kujawy, Stanisława Konarskiego, Stanisława Koniecznego, Kopernika, Koszarowa, Jana Kramera, Królowej Jadwigi, Krzyżagórskich, Kazimierza Lieske, Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego, Karola Marcinkowskiego, Jana Matejki, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Owocowa, Piastów, Wacława Sołtysiaka, Spokojna, Bronisławy Śmidowicz, Piotra Ściegiennego, Gen. Władysława Sikorskiego, Słowackiego, Wita Stwosza, Michała Strzykały, Stanisława Szyftera, Władysława Troczyńskiego, Waryńskiego, Ignacego Wietrzyńskiego, Szosa Witkowska, Księdza Wawrzyniaka, Stanisława Witkiewicza.

   

Zapraszamy

(3 głosów, średnia ocena: 3.67 na 5)

Kartka_na_stron_www

   

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

ETAP SZKOLNY – WYNIKI

KOD UCZNIA

LICZBA PUNKTÓW

001

11

002

14

003

13

004

30

005

14

006

26

007

15

008

14

009

11

012

7

013

8

015

17

017

9

018

10

019

8

020

16

021

8

022

16

023

13

Do kolejnego etapu zakwalifikowała się Nadia Krzyżkowiak z klasy VIIa .

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

   

Strona 1 z 34

Z życia szkoły

  • Rozsmakowani w sztuce Rozsmakowani w sztuce
    30 stycznia - we wtorek, w wyśmienitym towarzystwie - Józef Chełmoński, Władysław Podkowiński, a nawet sam... Claude Monet, w niezwykłym miejscu - Muzeum Narodowe w Poznaniu klasa IIe gimnazjalna uczestniczyła w lekcji muzealnej na temat symbolu i alegorii....
    09 lutego 2018
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Kadeci z medalem Kadeci z medalem
    Kadeci Progressu Września, wśród których są uczniowie naszej szkoły, zdobyli brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski w siatkówce. Finał wojewódzki rozgrywany był w Pile w dniach 10-11.02. W pierwszym dniu turnieju Energetyk Enea Poznań pokonał 3:1 VII LO SMS Amber Kalisz. Nasz zespół uległ dość wyraźnie w trzech setach gospodarzowi turnieju UKS SMS Joker...
    19 lutego 2018
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Lepsza Edukacja

KONFERENCJA 2018

lepszaedukacja

Uonet+ dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

zdrowie

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

BIP

logo_bip

Reklama