PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Ogłoszenia

Klasa siódma – oddział dwujęzyczny

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

     Dyrekcja Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 we Wrześni informuje, że w wyniku postępowania rekrutacyjnego do oddziału dwujęzycznego klas siódmych zostali przyjęci wszyscy uczniowie, którzy wyrazili taką chęć i wzięli udział w teście kompetencji językowych.

     Szczegółowe informacje dostępne w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu 614360217 lub 600095569.

 

Sekretariat szkoły - dyżury

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

W okresie wakacyjnym sekretariat szkoły

w budynku przy ul. Słowackiego

jest czynny od poniedziałku do piątku

w godz. 8.00-14.00

tel. 61 4360217

   

Wakacyjne życzenia

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.

u62a

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkoły oraz Rodzicom
składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę
i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji,
interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień
oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu!

   

Zakończenie roku szkolnego

(5 głosów, średnia ocena: 4.80 na 5)

Pus_008

Szanowni Państwo!

Minął kolejny rok szkolny…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w innej odsłonie.

Transmisja online-live na facebook’u 26 czerwca 2020 r. godz. 8.00 (dostępna również na youtube).

Organizacja odbioru świadectw przez uczniów w piątek 26 czerwca.

Decyzję o odebraniu przez ucznia świadectwa 26 czerwca w szkole podejmuje rodzic.

Po odbiór świadectw do budynków szkoły przy ul. Batorego i Słowackiego przychodzą wyłącznie uczniowie zdrowi w maseczkach.

Rodzice i opiekunowie nie wchodzą do szkoły.

Dla uczniów, którzy nie odbiorą świadectw 26 czerwca istnieje możliwość odebrania świadectw

w sekretariacie szkoły przy ul. Słowackiego po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Tel. 61 4360217.

Odbiór świadectw w szkole 26 czerwca

przy ul. Słowackiego 41:

Klasy IV-VII wchodzą do szkoły wejściem głównym – od ul. Słowackiego.

Klasy VIII – wchodzą do szkoły wejściami, które obowiązywały podczas egzaminów ósmoklasistów.

Klasa

 

 

Godziny wydania świadectw z wyróżnieniem

Miejsce

 

Godziny wydania świadectw bez wyróźnienia

Miejsce

Wychowawca

 

I GRUPA

II GRUPA

4a

 

14:00

Duża sala

10:30

swoja sala

K. Wojciechowska

4b

 

14:00

Duża sala

10:30

swoja sala

E. Obarska

5a

 

12:30

Duża sala

10:30

swoja sala

D. Czech-Czerniak

5b

 

12:45

Duża sala

10:30

swoja sala

A. Szemis

5c

 

13:00

Duża sala

10:30

swoja sala

I. Antkowiak-Jaworska

5d

 

13:15

Duża sala

10:30

swoja sala

U. Andrzejewska

5e

 

13:15

Duża sala

10:30

swoja sala

I. Rydz

5f

 

13:30

Duża sala

10:30

swoja sala

G. Defitowska

5s

 

12:50

Duża sala

10:30

11:00

swoja sala

S. Stefański

E. Kaczmarek

6a

 

10:30

Duża sala

09:30

swoja sala

R. Michalska

6b

 

10:45

Duża sala

09:30

10:00

swoja sala

G. Sobczak

6c

 

11:00

Duża sala

09:30

swoja sala

A. Lewandowski

6d

 

11:30

Duża sala

09:30

10:00

swoja sala

V. Dzieweczyńska

6e

 

11:45

Duża sala

09:30

swoja sala

P. Motyl

A. Grześkowiak

6f

 

12:00

Duża sala

09:30

swoja sala

I. Szamałek

7a

 

10:00

Duża sala

08:30

swoja sala

A. Nowicka

7b

 

10:20

Duża sala

08:30

09:00

swoja sala

D. Ostrowska

7c

 

10:20

Duża sala

08:30

09:00

swoja sala

M. Waszak-Nowakowska

8a

 

08:30

Duża sala

Duża sala

J. Kowalska

8b

 

08;30

Duża sala

Duża sala

M. Zawodna

8c

 

08:30

Duża sala

Duża sala

K. Nowicka-Ulanicka

 

ul. Słowackiego 41

Lp

Klasa

 

Godziny wydania świadectw

 

Wejście/Wyjście

Wychowawca

I GRUPA

II GRUPA

 

1

3a

 

09:00

09:30

Od strony Pana Janusza Molendy

Latosi Magdalena

2

3b

 

09:00

09:30

Gała Marlena

3

3c

 

10:00

10:30

Przewoźna Barbara

4

3d

 

10:00

10:30

Grześkowiak Ewa

ul. Batorego 8

Klasa

Godziny wydania świadectw

 

Miejsce/Sala

Wychowawca

I GRUPA

II GRUPA

Wejście/ Wyjście

I GRUPA

II GRUPA

0a

08:00

08:30

Główne

17

17

Majewska Oliwia

0b

08:00

08:30

S OPA

S OPA

Betler Kamila

0c

08:00

08:30

Od boiska

Świetlica

Świetlica

Konieczna Magdalena

1a

09:30

10:00

Od boiska

22

22

Przewoźna Olga

1b

09:30

10:00

Od boiska

12

12

Prus Marta

1c

09:30

10:00

Od boiska

21

21

Świątek Barbara

1d

09:30

10:00

Główne

20

20

Pylak Lila

1e

09:30

10:00

Główne

33

33

Rewers Karolina

2a

10:30

11:00

Od boiska

27

27

Stencel-Gościmska Elżbieta

2b

10:30

11:00

Główne

32

32

Bartkowiak Angelika

2c

10:30

11:00

Od boiska

26

26

Perkiewicz Aldona

2d

10:30

11:00

Główne

34

34

Jasińska Monika

2e

10:30

11:00

Od boiska

28

28

Robaszkiewicz Karolina

   

Klasa dwujęzyczna - wyniki testu

(2 głosów, średnia ocena: 3.00 na 5)

Podajemy punktację, jaką uzyskali poszczególni uczniowie starający się o przyjęcie do klasy dwujęzycznej podczas testu kompetencji językowych w roku szkolnym 2019/2020:

Kod Punkty
DJ01 108
DJ02 91
DJ03 88
DJ04 76
DJ05 86
DJ06 133
DJ07 84
DJ08 114
DJ09 64
DJ10 72
DJ11 91
DJ12 73
DJ13 77
DJ14 94
DJ15 160


   

Strona 1 z 65

Z życia szkoły

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama