PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Ogłoszenia

Deklaracja dostępności

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

Deklaracja dostępności.

 

Laureaci konkursu „Jan Paweł II papieżem wszystkich ludzi”

(10 głosów, średnia ocena: 3.50 na 5)

     Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Jan Paweł II papieżem wszystkich ludzi”.

     Komisja Konkursowa w składzie: Monika Jasińska, Aldona Perkiewicz, Marlena Gała oraz Aleksandra Ławnicka-Blacha dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła 12 laureatów oraz przyznała 12 wyróżnień.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za trud włożony w przygotowanie prac.

    Nagrody dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą na adres ich szkoły. 

I – III

I miejsce

Zuzanna Kowaliszyn

Szkoła Podstawowa im. Poety ks. Jana Twardowskiego 

w Krowicy Samej

II miejsce

Nadia Żalikowska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku

III miejsce

Adam Siwiec

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy

Karolina Wolanin

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina

 w Lublinie

IV – VI

I miejsce

Szymon Ciastek

Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach

II miejsce

Dawid Żebrowski

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie

III miejsce

Gabriela Kwilarz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku

VII – VIII

I miejsce

Oliwia Grabik

Sebastian Lewicz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Oleszycach

Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach

II miejsce

Emilia Szczepańska

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowym Folwarku

III miejsce

Justyna Ilnicka

Szkoła Podstawowa im. Poety ks. J. Twardowskiego w Krowicy Samej

Michalina Kamińska

Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach

WYRÓŻNIENIA

Malwina Wybraniak

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Papieża Polaka w Starym Lubotyniu

Klaudia Chorała

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pępowie

Martyna Witkowska

Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach

Dawid Karkut

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

Krzysztof Mazurkiewicz

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gierałtowie

Milena Skalij

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Oleszycach

Wiktor Rzepecki

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka we Wrześni

Filip Tajsner

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni

Natalia Mazur

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Joninach

Natalia Gmurek

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paprotni

Michalina Zofia Szymczyk

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pruścach

Filip Ratajczak

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach

   

Termin płatności za obiady

(5 głosów, średnia ocena: 4.60 na 5)

Przypominamy, że 15 września upływa termin iuszczania opłaty za obiady.

Cena we wrześniu - 72 złote.

Szczegóły na stronie http://www.ssp-6.wrzesnia.pl/stolowka/stolowka.html

   

Zajęcia dla młodych koszykarzy

(3 głosów, średnia ocena: 4.00 na 5)

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na bezpłatne zajęciaz koszykówki w ramach programu PZKosz  „SMOK”

- dla uczniów 0-III klas 

sala ulica Batorego czwartek 16:00-17:30 i piątek 14:00-15:30

trener Zbigniew Rakowski

od 18 września 2020 r.

 

- dla uczniów klas IV i V

sala ulica Słowackiego we wtorek i czwartek  15:30-17:00

trener Ewa Kryszewska

 

- dla uczniów klas VI

sala ulica Słowackiego w poniedziałek 16:30 i środa 15:30-17:00

trener Ewa Kryszewska


                                                  

       

   

Zebrania z rodzicami

(2 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

Przypominamy osobom dorosłym, że warunkiem wejścia do szkoły jest obowiązkowe zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekowanie rąk po wejściu do budynku.

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

9.09.2020 r. godz. 17.00

Budynek szkoły przy ul. Batorego

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

2A

32

O. Przewoźna

17:00

2B

26

M. Prus

17:00

2C

34

B. Świątek

17:00

2D

28

L. Pylak

17:00

2E

27

K. Rewers

17:00

 

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 10.09.2020 O GODZ. 19.00

W STOŁÓWCE SZKOLNEJ – ul. Słowackiego 41

9.09.2020 r. godz. 17.00

Budynek szkoły przy ul. Słowackiego

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

3A

021

E. Stencel-Gościmska

17:00

3B

022

A.    Zając

17:00

3C

023

A.    Perkiewicz

17:00

3D

025

M. Jasińska

17:00

3E

026

K. Robaszkiewicz

17:00

4A

117

M. Zawodna

17:00

4B

224

M. Pilarska-Biegańska

17:00

4C

112

J. Rojek

17:00

4D

103

A.Wardeńska-Grzegorska

17:00

9.09.2020 r. godz. 18.00

7A

226

R. Michalska

18:00

7B

stołówka

G. Sobczak

18:00

7C

Świetlica parter

A. Lewandowski

18:00

7D

łącznik

V. Dzieweczyńska

18:00

7E

110

P. Motyl/A. Grześkowiak

18:00

7F

Świetlica piętro

I. Szamałek

18:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 10.09.2020 O GODZ. 19.00

W STOŁÓWCE SZKOLNEJ – ul. Słowackiego 41

10.09.2020 r. godz. 17.00

Budynek szkoły przy ul. Słowackiego

5A

108

K. Wojciechowska

17:00

5B

018

E. Obarska

17:00

6A

214

D. Czech-Czerniak

17:00

6B

115

A.    Szemis

17:00

6C

033

I.Antkowiak-Jaworska

17:00

6D

123

U. Andrzejewska

17:00

6E

208

I.Rydz

17:00

6F

114

G. Defitowska

17:00

6S

stołówka

E. Kryszewska/Sz. Stefański

17:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 10.09.2020 O GODZ. 19.00

W STOŁÓWCE SZKOLNEJ – ul. Słowackiego 41

10.09.2020 r. godz. 18.00

Budynek szkoły przy ul. Słowackiego

8A

Świetlica piętro

A.    Nowicka

18:00

8B

Świetlica parter

D. Ostrowska

18:00

8C

łącznik

M. Waszak-Nowakowska

18:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 10.09.2020 O GODZ. 19.00

W STOŁÓWCE SZKOLNEJ – ul. Słowackiego 41

   

Strona 1 z 68

Z życia szkoły

  • Medal LOK dla naszej szkoły Medal LOK dla naszej szkoły
    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni została odznaczona Medalem 75-lecia Ligi Obrony Kraju w uznaniu zasług na rzecz Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju we Wrześni. Medal na ręce dyrektora szkoły wraz z pamiątkowym dyplomem przekazał prezes...
    23 września 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama