PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Ogłoszenia

Termin płatności za obiady

(5 głosów, średnia ocena: 4.60 na 5)

Przypominamy, że 15 września upływa termin iuszczania opłaty za obiady.

Cena we wrześniu - 72 złote.

Szczegóły na stronie http://www.ssp-6.wrzesnia.pl/stolowka/stolowka.html

 

Zajęcia dla młodych koszykarzy

(4 głosów, średnia ocena: 4.25 na 5)

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na bezpłatne zajęcia z koszykówki w ramach programu PZKosz  „SMOK”

- dla uczniów klas 0-I  

sala ulica Batorego piątek 14:00-15:30

- dla uczniów klas II-III

sala ulica Batorego czwartek 16:00-17:30

trener Zbigniew Rakowski

 

- dla uczniów klas IV i V

sala ulica Słowackiego we wtorek i czwartek  15:30-17:00

trener Ewa Kryszewska

 

- dla uczniów klas VI

sala ulica Słowackiego w poniedziałek 16:30 i środa 15:30-17:00

trener Ewa Kryszewska


                                                  

       

   

Zebrania z rodzicami

(2 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

Przypominamy osobom dorosłym, że warunkiem wejścia do szkoły jest obowiązkowe zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekowanie rąk po wejściu do budynku.

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

9.09.2020 r. godz. 17.00

Budynek szkoły przy ul. Batorego

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

2A

32

O. Przewoźna

17:00

2B

26

M. Prus

17:00

2C

34

B. Świątek

17:00

2D

28

L. Pylak

17:00

2E

27

K. Rewers

17:00

 

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 10.09.2020 O GODZ. 19.00

W STOŁÓWCE SZKOLNEJ – ul. Słowackiego 41

9.09.2020 r. godz. 17.00

Budynek szkoły przy ul. Słowackiego

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

3A

021

E. Stencel-Gościmska

17:00

3B

022

A.    Zając

17:00

3C

023

A.    Perkiewicz

17:00

3D

025

M. Jasińska

17:00

3E

026

K. Robaszkiewicz

17:00

4A

117

M. Zawodna

17:00

4B

224

M. Pilarska-Biegańska

17:00

4C

112

J. Rojek

17:00

4D

103

A.Wardeńska-Grzegorska

17:00

9.09.2020 r. godz. 18.00

7A

226

R. Michalska

18:00

7B

stołówka

G. Sobczak

18:00

7C

Świetlica parter

A. Lewandowski

18:00

7D

łącznik

V. Dzieweczyńska

18:00

7E

110

P. Motyl/A. Grześkowiak

18:00

7F

Świetlica piętro

I. Szamałek

18:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 10.09.2020 O GODZ. 19.00

W STOŁÓWCE SZKOLNEJ – ul. Słowackiego 41

10.09.2020 r. godz. 17.00

Budynek szkoły przy ul. Słowackiego

5A

108

K. Wojciechowska

17:00

5B

018

E. Obarska

17:00

6A

214

D. Czech-Czerniak

17:00

6B

115

A.    Szemis

17:00

6C

033

I.Antkowiak-Jaworska

17:00

6D

123

U. Andrzejewska

17:00

6E

208

I.Rydz

17:00

6F

114

G. Defitowska

17:00

6S

stołówka

E. Kryszewska/Sz. Stefański

17:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 10.09.2020 O GODZ. 19.00

W STOŁÓWCE SZKOLNEJ – ul. Słowackiego 41

10.09.2020 r. godz. 18.00

Budynek szkoły przy ul. Słowackiego

8A

Świetlica piętro

A.    Nowicka

18:00

8B

Świetlica parter

D. Ostrowska

18:00

8C

łącznik

M. Waszak-Nowakowska

18:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW 10.09.2020 O GODZ. 19.00

W STOŁÓWCE SZKOLNEJ – ul. Słowackiego 41

   

Ubezpieczenie uczniów 2020

(2 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

PISMO

PAKIET OŚWIATA

link1
link2
link3

   

Wydarzenie online - 1 września

(2 głosów, średnia ocena: 3.00 na 5)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - zapraszamy 1 września o godz. 8.00 - wydarzenie online na facebook'u

https://facebook.com/events/s/rozpoczecie-roku-szkolnego-202/608566760033182/?ti=cl

   

Strona 3 z 69

Z życia szkoły

  • WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
    ETAP SZKOLNY 23 października 2020 roku odbył się po raz pierwszy Wojewódzki Konkurs z Wychowania Fizycznego. Konkurs składał się z dwóch części: części teoretycznej polegającej na rozwiązaniu testu przy stanowisku komputerowym w szkole. części sprawnościowej...
    27 października 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Sukces naszych szachistów w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach Sukces naszych szachistów w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach
    2 października w Nekli odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Szachach. W zawodach wzięło udział 8 zespołów. Rewelacyjnie zaprezentowała się nasza drużyna w kategorii dzieci, która po pokonaniu rówieśników z Nekli, Marzenina i SSP3 Września wywalczyła mistrzostwo powiatu i złote medale, zapewniając sobie tym samym udział w finale wojewódzkim....
    09 października 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Informacje Covid-19

covid

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip

Reklama