PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Ogłoszenia

Zapisy dzieci do SSP nr 6 we Wrześni

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

Dyrektor

 Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6

 im. Jana Pawła II

we Wrześni, ul. Batorego 8

o g ł a s z a

 z a p i s y   d o   szkoły

dzieci urodzonych w 2008, 2009 i 2010 roku

Obowiązek zapisu dotyczy wszystkich dzieci urodzonych

w danych latach, również realizujących kl. „0” w przedszkolu.

Zapisu można dokonać w dniach:

od 12 stycznia do 28 lutego 2015 r.

w godzinach od 8.00 do 15.00

w sekretariacie szkoły, przy ul. Batorego 8

Rodziców prosimy o zgłoszenie się z dowodem osobistym

oraz numerem PESEL dziecka.

Do obwodu szkoły należą ulice:    

Stefana Batorego, Hipolita Cegielskiego, Józefa Chełmońskiego, Bolesława Chrobrego, Alberta Chmielowskiego, Generała Dąbrowskiego, Jana Długosza, Jana Donaja, Kazimierza Fedyka, Antoniego Gendka, Artura Grottgera, Tadeusza Hernesa, Wincentego Kadłubka, Hugona Kołłątaja, Wojciecha Kossaka, Kilińskiego, Ignacego Kujawy, Stanisława Konarskiego, Stanisława Koniecznego, Kopernika, Koszarowa, Jana Kramera, Królowej Jadwigi, Krzyżagórskich, Kazimierza Lieske, Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego, Marcinkowskiego, Jana Matejki, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Owocowa, Piastów, Wacława Sołtysiaka, Spokojna, Piotra Ściegiennego, Gen. Władysława Sikorskiego, Słowackiego, Wita Stwosza, Michała Strzykały, Stanisława Szyftera, Władysława Troczyńskiego, Waryńskiego, Ignacego Wietrzyńskiego, Szosa Witkowska, Księdza Wawrzyniaka, Stanisława Witkiewicza.

 

Zapisy dzieci do szkoły

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

  Dyrekcje Szkół

 

1. Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 1 we Wrześni, ul. Szkolna 1, tel. (61) 4360-164

2. Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 2 we Wrześni, ul. Kościuszki 24, tel. (61) 4360-222

3. Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 6 we Wrześni, ul. Batorego 8, tel. (61) 4361-663

4. Samorządowej Szkoły Podstawowej w Chwalibogowie, Chwalibogowo 38, tel. (61) 4381-293

5. Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kaczanowie, ul. Kaliska 1a, tel. (61) 4389-247

6. Zespołu Szkół nr 1 we Wrześni, ul. Kosynierów 32, tel. (061) 4360-299

7. Zespołu Szkół w Marzeninie, ul. Ks. Twardego 22, tel. (61) 4388-086

8. Zespołu Szkół w Nowym Folwarku, ul. Nowa 5, tel. (61) 4388-554

9. Zespołu Szkół w Otocznej, Otoczna 12, tel. (61) 4387-132

 

ogłaszają w dniach

od 12 stycznia do 28 lutego 2015 r.

1. zapisy do I klasy szkoły podstawowej dzieci:

1) urodzone w 2008 i 2009 r.;

2.zapisy do oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych dzieci:

2) urodzone w 2010 r.

 

Obowiązek zapisu dotyczy wszystkich dzieci urodzonych w danym roku, również realizujących klasę ”0” w przedszkolu.

Zapisy zostaną przeprowadzone w sekretariatach

szkół w godz. 8.00 - 15.00

 

Rodzice winni zgłosić się z dowodem osobistym oraz numerem PESEL dziecka.

   

Fluoryzacja w szkole

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

Szanowni Państwo!

    W trosce o zdrowie jamy ustnej dzieci, w naszej szkole odbędzie się fluoryzacja. Jest to prosta i skuteczna metoda zmniejszająca zapadalność na chorobę próchnicową zębów.

Poniedziałek – 19.01, 9.02, 2.03, 16.03, 13.04, 4.05.2015 r.

Klasy - 2a, 2b, 2c                  – 5 i 6 lekcja

Wtorek – 20.01, 10.02, 3.03, 17.03, 14.04, 5.05.2015 r.

Klasy - 3a, 3b                       – 5 i 6 lekcja

Klasa - 4a                               – 5 lekcja

Środa – 21.01, 11.02, 4.03, 18.03,  15.04, 6.05.2015 r.

Klasy – 1a, 1b, 1c, 4b, 4c     – 2 i 3 lekcja

Czwartek – 22.01, 12.02, 5.03, 19.03, 16.04, 7.05.2015 r.

Klasy – 1d, 1e, 1f                  – 2 i 3 lekcja

Klasa - 3c                                    – 4 lekcja

Piątek – 23.01, 13.02, 6.03, 20.03, 17.04, 8.05.2015 r.

Klasy 5a, 5b                          – 2 lekcja

Klasy 6a, 6b, 6c                    - 3 i 4 lekcja

   

Świąteczne życzenia

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

jasmik_066

Białe myśli lekkie jak puch

niech anioł przywieje z nieba,

otworzy skrzydłem nadziei

i kolędę zaśpiewa.

Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia 

życzą

Dyrekcja, Nauczyciele,

Pracownicy i Uczniowie

SSP nr 6 im. Jana Pawła II

we Wrześni



   

Uwaga rodzice

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

W środę - 19 listopada odbędą się zebrania z rodzicami. Poniżej przedstawiamy plan spotkań, godzinę rozpoczęcia i miejsce. Spotkanie z rodzicami klasy 0B odbędzie się wyjątkowo 20 listopada (czwartek) o godz. 17.00 w szkole. Spotkanie z rodzicami uczniów klasy 2c zostanie zorganizowane w terminie późniejszym.

 HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI
19.11.2014 r.

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZ.

1.    

0A

4

K. PRZYBYLSKA

18.15

2.    

0B

33

A. SZCZEPANIAK

20.11. (czwartek) godz. 17.00

3.    

0C

0C

J. TRAWIŃSKA

18.15

4.    

IA

27

B. PRZEWOŹNA

18.15

5.    

IB

22

E. GRZEŚKOWIAK

18.15

6.    

IC

20

E. STENCEL-GOŚCIMSKA

18.15

7.    

ID

21

V. DZIEWECZYŃSKA

18.15

8.    

IE

17

M. GAŁA

18.15

9.    

IF

16

M. LATOSI

18.15

10.                     

IIA

17

B. ŚWIĄTEK

17.30

11.                     

IIB

22

L. PYLAK

17.30

12.                     

IIC

20

E. KAPUSCIŃSKA

w terminie późniejszym

13.                     

IIIA

16

A. PERKIEWICZ

17.30

14.                     

IIIB

21

O. PRZEWOŹNA

17.30

15.                     

IIIC

32

R. CZARNECKA

17.30

16.                     

IVA

26

D. OSTROWSKA

17.30

17.                     

IVB

27

M. PILARSKA-BIEGAŃSKA

17.30

18.                     

IVC

28

G. OSUCH

17.30

19.                     

VA

  4

E. OBARSKA

17.30

20.                     

VB

  9

M. NOWAKOWSKA

17.30

21.                     

VIA

33

H. WOLSZTYNIAK

17.30

22.                     

VIB

12

A. GRZEŚKOWIAK

17.30

23.                     

VIC

34

K. MAZURKIEWICZ

17.30-------

 

 ZEBRANIE RADY RODZICÓW O GODZ. 17.00 W ŚWIETLICY (sala11)



   

Strona 49 z 65

Z życia szkoły

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama