PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Ogłoszenia

Dni wolne od nauki

(0 głosów, średnia ocena: 0 na 5)

     W dniach wolnych od zajęć dydaktycznych 30 kwietnia, 2 i 4 maja dyżury opiekuńcze pełnić będą opiekunowie w świetlicy szkolnej w budynku SSP nr 6 przy ul. Batorego.

 

Egzaminy gimnazjalne

(5 głosów, średnia ocena: 4.00 na 5)

W dniach 18-20.04.2018 r. odbywają się egzaminy gimnazjalne klas III.

Wyżej wymienione dni są wolne od zajęć dydaktycznych, dyżury opiekuńcze pełnić będą opiekunowie świetlic szkolnych.

   

Zebrania z rodzicami

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

13.04.2018 r. godz. 18.00

Budynek szkoły przy ul. Batorego

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

0A

OPA

K. Rewers

12.04.2018

17:00

0B

4

N. Chojnacka

12.04.2018

17:00

IA

20

M. Latosi

18:00

IB

21

M. Gała

18:00

IC

27

B. Przewoźna

18:00

ID

17

E. Grześkowiak

18:00

IIA

33

L. Pylak

18:00

IIB

34

B. Świątek

18:00

IIIA

16

R. Czarnecka

18:00

IIIB

22

A. Perkiewicz

18:00

IIIC

12

O. Przewoźna

18:00

IIID

32

E. Stencel-Gościmska

18:00

IIIE

26

A. Sybilska

18:00

IIIF

28

J. Trawińska

18:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW O GODZ. 16.30
W STOŁÓWCE (ul. Słowackiego 41)

 

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI

13.04.2018 r.

Budynek szkoły przy ul. Słowackiego

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA

GODZINA

IVA

026

K. Mazurkiewicz-Walczak

17:00

IVB

025

G. Sobczak

17:00

IVC

016

A.Lewandowski

17:00

IVD

021

V. Dzieweczyńska

17:00

IVE

022

P. Motyl / A. Grześkowiak

17:00

IVF

023

I.Szamałek

17:00

VA

018

E. Obarska

17:00

VB

033

R. Jackowski

17:00

VC

218

M. Waszak-Nowakowska

17:00

VIA

226

E. Bosacka-Płocka

18:00

VIB

117

M. Zawodna

18:00

VIIA

225

D. Ostrowska

17:00

VIIB

224

M. Pilarska-Biegańska

17:00

VIIC

220

G. Osuch

17:00

2a

114

A.Matuszewska

18:00

2b

202

A.Nowicka

18:00

2c

115

M. Kalkstein

18:00

2d

103

J. Stępień

18:00

2e

214

K. Giszczyńska

18:00

2f

014

A.Śmiejkowska

18:00

2s

110

M. Przybylska

18:00

3a

012

D. Michalska

18:00

3b

213

M. Szwarc

18:00

3c

108

A.Wardeńska-Grzegorska

18:00

3d

208

E. Filipiak

18:00

3e

112

D. Tomaszewska

18:00

3f

131

E. Mularczyk

18:00

3p

124

U. Andrzejewska/ B. Kupis

18:00

3s

123

A.Szatkowska

18:00

ZEBRANIE RADY RODZICÓW O GODZ. 16.30
W STOŁÓWCE (ul. Słowackiego 41)

   

6 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Sportu

(2 głosów, średnia ocena: 1.00 na 5)

MDSportu

     6 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Sportu na rzecz Rozwoju i Pokoju – święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych 23 sierpnia 2013 rezolucją A/RES/67/296, dla przyczynienia się do realizacji celów ONZ na rzecz rozwoju i pokoju.

     Dniem obchodów wyznaczono 6 kwietnia, co upamiętnia otwarcie w 1896 roku w Atenach (Grecja) pierwszych letnich igrzysk olimpijskich w epoce nowożytnej.

     Sukcesów sportowych nie brakuje także w naszej szkole. Przy okazji Międzynarodowego Dnia Sportu zachęcamy do zapoznania się z ostatnimi osiągnięciami naszych uczniów i czynnego uprawiania sportu. Proszę kliknąć!

   

Zapraszamy na mecz

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

MECZ_KWIECIEN_NOWY

   

Strona 9 z 44

Z życia szkoły

  • Najmłodsi poznają historię Wrześni Najmłodsi poznają historię Wrześni
    18 lutego uczniowie klasy 0c wraz z wychowawcą Karoliną Rewers i opiekunką Martą Prus zwiedzali Muzeum im. Dzieci Wrzesińskich. Głównym celem wyprawy była lekcja muzealna i obejrzenie stałej ekspozycji we wspomnianej placówce.
    19 lutego 2019
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  •  I miejsce Natalii Górnej w turnieju w Środzie Wielkopolskiej I miejsce Natalii Górnej w turnieju w Środzie Wielkopolskiej
    2 i 3 lutego w Środzie Wielkopolskiej odbył IV Memoriał Zbigniewa Staszaka w minipiłce siatkowej dziewcząt. Zawodniczki UKS Olimp, działającego w naszej szkole wystartowały w turnieju w trzech kategoriach: czwórki (rocznik 2006), trójki (rocznik 2007) oraz single rocznik (2009). Dwa dni ciężkich zmagań wyłoniły najlepsze zespoły oraz zawodniczki w poszczególnych...
    05 lutego 2019
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

KONFERENCJA 2019

lepszaedukacja

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama