PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Ogłoszenia

„Tańcz i śpiewaj po niemiecku!”

(1 głos, średnia ocena: 5.00 na 5)

tutor-niem-hello

     Jeśli chcą Państwo zaszczepić w swoich dzieciach pasję do nauki języków obcych informujemy, że po feriach rozpoczyna działalność kółko języka niemieckiego dla dzieci z klas 1-3.

     Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki od godziny 14.30 do 15.15 w sali 26 w budynku przy ul. Batorego.

Oferujemy:
- autorski program nauczania
- naukę przez zabawę
- stosowanie takich metod jak: elementy dramy, ruch rozwijający, storytelling
- podążanie za potrzebami i zainteresowaniami dzieci
- podejście multisensoryczne, które pobudza wiele struktur mózgowych dziecka
- uczenie miękkich umiejętności społecznych

Prowadząca zajęcia Ewa Kaczmarek

Zapraszamy!

 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia warsztatowe "Szkoła dla rodziców"

(3 głosów, średnia ocena: 4.33 na 5)

     Warsztay skierowane są do rodziców, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje wychowawcze. Pozwolą one lepiej zrozumieć uczucia dzieci, rozwijać ich samodzielność, uczyć współpracy, zastępować karanie skuteczniejszymi sposobami, konstruktywnie chwalić i motywować.

     Zajęcia będą odbywać się jeden raz w tygodniu (10 spotkań).

     Zgłoszenia prosimy kierować do sekretariatu szkoły do 14.02.2020 r..

     Spotkanie organizacyjne odbędzie się 18.02.2020 r., o godzinie 17.00 w SSP nr 6, ul. Słowackiego 41, w świetlicy na parterze.

                                                                                                                Zapraszamy

                                                                                  Prowadzący: Karolina Żak - psycholog,

                                                                                                       Ewa Płocka - pedagog

   

Konkurs matematyczny - wyniki

(3 głosów, średnia ocena: 4.33 na 5)

WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

Lp.

KOD UCZNIA

LICZBA PUNKTÓW

1.

M07

29

2.

M06

28

3.

M09

22

4.

M11

21

5.

M01

16

6.

M10

16

7.

M03

14

8.

M04

14

9.

M12

11

10.

M16

11

11.

M02

10

12.

M08

10

13.

M15

7

14.

M14

5

15.

M05

4

16.

M13

1

 

DO KOLEJNEGO ETAPU ZAKWALIFIKOWALI SIĘ

1. Jan Serafinowicz

2. Jakub Oziemkowski

3. Eryk Puszczewicz

                                GRATULUJEMY!

   

Rekrutacja do przedszkola i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021

(4 głosów, średnia ocena: 3.50 na 5)

     Informacje i szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują sie na stronie: 

https://www.wrzesnia.pl/strona-3069-Oswiata_Rekrutacja_do_przedszkola_i_oddzialow_przedszkolnych_przy_szkolach_podstawowych_na_rok_szkolny_20202021.html

     Druki są dostępne w obu sekretariatach szkoły przy ul. Słowackiego 41 i przy ul. Batorego 8.

pobierz

     Wypełnione dokumenty prosimy oddawać wyłącznie w sekretariacie SSP nr 6 przy ul. Słowackiego 41.

   

Rekrutacja do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021

(2 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

     Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do  klas pierwszych szkół podstawowych, dla których Gmina Września jest organem prowadzącym trwa od 20 stycznia do 28 lutego 2020 roku.

https://www.wrzesnia.pl/strona-3070-Oswiata_Zapisy_i_rekrutacja_do_klasy_pierwszej_szkoly_podstawowej_na_rok_szkolny_20202021.html

https://bip.wrzesnia.pl/strona-22189-title4_Rocznik_2018_Uchwala_Nr_XXXX4982018.html

     Zapisy dzieci odbywają się w sekretariacie SSP nr 6 przy ul. Słowackiego 41 w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 15.00.

     Druki są dostępne w obu sekretariatach szkoły przy ul. Słowackiego 41 i przy ul. Batorego 8.

Wniosek do pobrania

     Wypełnione dokumenty prosimy oddawać wyłącznie w sekretariacie SSP nr 6 przy ul. Słowackiego 41.

   

Strona 9 z 65

Z życia szkoły

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama