PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Nowości w bibliotece

(4 głosów, średnia ocena: 3.00 na 5)

     Nie od dziś wiadomo, że dzieci to eksperci w kwestii zadawania trudnych pytań. Dzieci filozofują  to seria książek autorstwa Oscara Brenifiera pisana dla rodziców w formie ciekawych rozmów między dorosłymi i dziećmi. 

Każda książka zawiera sześć pytań oraz udziela sześciu możliwych odpowiedzi, które prowadzą do kolejnych pytań. Dodatkiem do książek są ciekawe, humorystyczne ilustracje pozwalające spojrzeć na omawiany problem z większego dystansu oraz z większą swobodą i humorem.

n4

NPRC_2      „Damy, Dziewuchy, Dziewczyny" to książki   autorstwa Anny Dziewit-Meller opowiadające o niezwykłych historiach kobiet, które zapisały się na kartach historii. Autorka przedstawia fakty z ich życia, o których prawdopodobnie nie dowiesz się na lekcjach historii.

     „Opowieści dla dzieci, które chcąbyć wyjątkowe”. To 100 historii kobiet i mężczyzn, którzy wyrośli ponad przeciętność.

     Mamy też coś dla chłopców. „Opowieści dla chłopców, którzy chcąbyć wyjątkowi” to doskonała lektura dla  każdego  chłopca. To książka, która ma za zadanie pokazać mężczyznom w każdym wieku, że warto kierować się sercem, nie kryć swoich uczuć, a także wychodzić poza szereg, stawiać sobie cele, dążyć do ich realizacji i mierzyć wysoko.

n5

     Dla nieco starszych czytelników polecamy: „Historia Bez Cenzury". Autor w humorystyczny sposób, a do tego bardzo rzetelnie, przedstawia ważne wydarzenia z  historii  Polski.

n6

     Zapraszamy po kolejne części serii „Opiekunowie tajemnic”, trylogii Lian Tanner. Wartka, trzymająca w napięciu akcja, tajemnice czyhające za każdym zaułkiem oraz ujmująca historia o sile przyjaźni i odwadze przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu czytelnikowi.

n7

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • Medal LOK dla naszej szkoły Medal LOK dla naszej szkoły
  Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni została odznaczona Medalem 75-lecia Ligi Obrony Kraju w uznaniu zasług na rzecz Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju we Wrześni. Medal na ręce dyrektora szkoły wraz z pamiątkowym dyplomem przekazał prezes...
  23 września 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
  będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
  03 lipca 2020
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

znak_WIENER_Black

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

Deklaracja dostępności

BIP

logo_bip