PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Zakończenie roku szkolnego

(5 głosów, średnia ocena: 4.80 na 5)

Pus_008

Szanowni Państwo!

Minął kolejny rok szkolny…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w innej odsłonie.

Transmisja online-live na facebook’u 26 czerwca 2020 r. godz. 8.00 (dostępna również na youtube).

Organizacja odbioru świadectw przez uczniów w piątek 26 czerwca.

Decyzję o odebraniu przez ucznia świadectwa 26 czerwca w szkole podejmuje rodzic.

Po odbiór świadectw do budynków szkoły przy ul. Batorego i Słowackiego przychodzą wyłącznie uczniowie zdrowi w maseczkach.

Rodzice i opiekunowie nie wchodzą do szkoły.

Dla uczniów, którzy nie odbiorą świadectw 26 czerwca istnieje możliwość odebrania świadectw

w sekretariacie szkoły przy ul. Słowackiego po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Tel. 61 4360217.

Odbiór świadectw w szkole 26 czerwca

przy ul. Słowackiego 41:

Klasy IV-VII wchodzą do szkoły wejściem głównym – od ul. Słowackiego.

Klasy VIII – wchodzą do szkoły wejściami, które obowiązywały podczas egzaminów ósmoklasistów.

Klasa

 

 

Godziny wydania świadectw z wyróżnieniem

Miejsce

 

Godziny wydania świadectw bez wyróźnienia

Miejsce

Wychowawca

 

I GRUPA

II GRUPA

4a

 

14:00

Duża sala

10:30

swoja sala

K. Wojciechowska

4b

 

14:00

Duża sala

10:30

swoja sala

E. Obarska

5a

 

12:30

Duża sala

10:30

swoja sala

D. Czech-Czerniak

5b

 

12:45

Duża sala

10:30

swoja sala

A. Szemis

5c

 

13:00

Duża sala

10:30

swoja sala

I. Antkowiak-Jaworska

5d

 

13:15

Duża sala

10:30

swoja sala

U. Andrzejewska

5e

 

13:15

Duża sala

10:30

swoja sala

I. Rydz

5f

 

13:30

Duża sala

10:30

swoja sala

G. Defitowska

5s

 

12:50

Duża sala

10:30

11:00

swoja sala

S. Stefański

E. Kaczmarek

6a

 

10:30

Duża sala

09:30

swoja sala

R. Michalska

6b

 

10:45

Duża sala

09:30

10:00

swoja sala

G. Sobczak

6c

 

11:00

Duża sala

09:30

swoja sala

A. Lewandowski

6d

 

11:30

Duża sala

09:30

10:00

swoja sala

V. Dzieweczyńska

6e

 

11:45

Duża sala

09:30

swoja sala

P. Motyl

A. Grześkowiak

6f

 

12:00

Duża sala

09:30

swoja sala

I. Szamałek

7a

 

10:00

Duża sala

08:30

swoja sala

A. Nowicka

7b

 

10:20

Duża sala

08:30

09:00

swoja sala

D. Ostrowska

7c

 

10:20

Duża sala

08:30

09:00

swoja sala

M. Waszak-Nowakowska

8a

 

08:30

Duża sala

Duża sala

J. Kowalska

8b

 

08;30

Duża sala

Duża sala

M. Zawodna

8c

 

08:30

Duża sala

Duża sala

K. Nowicka-Ulanicka

 

ul. Słowackiego 41

Lp

Klasa

 

Godziny wydania świadectw

 

Wejście/Wyjście

Wychowawca

I GRUPA

II GRUPA

 

1

3a

 

09:00

09:30

Od strony Pana Janusza Molendy

Latosi Magdalena

2

3b

 

09:00

09:30

Gała Marlena

3

3c

 

10:00

10:30

Przewoźna Barbara

4

3d

 

10:00

10:30

Grześkowiak Ewa

ul. Batorego 8

Klasa

Godziny wydania świadectw

 

Miejsce/Sala

Wychowawca

I GRUPA

II GRUPA

Wejście/ Wyjście

I GRUPA

II GRUPA

0a

08:00

08:30

Główne

17

17

Majewska Oliwia

0b

08:00

08:30

S OPA

S OPA

Betler Kamila

0c

08:00

08:30

Od boiska

Świetlica

Świetlica

Konieczna Magdalena

1a

09:30

10:00

Od boiska

22

22

Przewoźna Olga

1b

09:30

10:00

Od boiska

12

12

Prus Marta

1c

09:30

10:00

Od boiska

21

21

Świątek Barbara

1d

09:30

10:00

Główne

20

20

Pylak Lila

1e

09:30

10:00

Główne

33

33

Rewers Karolina

2a

10:30

11:00

Od boiska

27

27

Stencel-Gościmska Elżbieta

2b

10:30

11:00

Główne

32

32

Bartkowiak Angelika

2c

10:30

11:00

Od boiska

26

26

Perkiewicz Aldona

2d

10:30

11:00

Główne

34

34

Jasińska Monika

2e

10:30

11:00

Od boiska

28

28

Robaszkiewicz Karolina

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama