PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Najlepsi uczniowie SSP nr 6

(4 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

rymus_001

     20 czerwca najlepsi uczniowie ze szkół podstawowych naszej gminy, z klas 4-7 oraz gimnazjalnych spotkali się z burmistrzem Tomaszem Kałużnym, który wręczył im nagrody i dyplomy. W tym gronie znalazło się także 170 uczniów SSP nr 6 we Wrześni.

     Nagrody otrzymali uczniowie, którzy na świadectwie mogą pochwalić się średnią 5,16 i wyższą.

     Poniżej przedstawiamy naszych najlepszych uczniów w minionym roku szkolnym.

rymus_009

Klasy  IV

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia 

1.

Natasza Klimko

5,82

2.

Jakub Kwacz

5,64

3.

Natasza Krysztofowicz

5,64

4.

Mikołaj Godzich

5,55

5.

Hanna Jakubowska

5,55

6.

Juliusz Kubicki

5,55

7.

Zuzanna Garczarek

5,45

8.

Zofia Kaźmierczak

5,45

9.

Amelia Krupa

5,45

10.

Miłosz Rowiński

5,45

11.

Tomasz Serafinowicz

5,45

12.

Maria Antkowiak

5,36

13.

Adam Baranowski

5,36

14.

Zuzanna Chrzan

5,36

15.

Maja Dębicka

5,36

16.

Zofia Jastrzębska

5,36

17.

Marcel Jóźwiak

5,36

18.

Kamil Makowski

5,36

19.

Marta Mańczak

5,36

20.

Tomasz Mędlewski

5,36

21.

Martyna Piechowiak

5,36

22.

Julia Smolińska

5,36

23.

Piotr Świderski

5,36

24.

Nella Tyc

5,36

25.

Zuzanna Bartosik

5,27

26.

Zofia Kalkstein

5,27

27.

Maria Kaźmierczak

5,27

28.

Aleksandra Kobielak

5,27

29.

Julia Maćkowiak

5,27

30.

Michalina Paczkowska

5,27

31.

Julian Zygmunt

5,27

32.

Martyna Sobczak

5,27

33.

Lucjan Badowski

5,18

34.

Zuzanna Bartkowiak

5,18

35.

Zuzanna Czekała

5,18

36.

Amelia Czernielewska

5,18

37.

Zuzanna Kłak

5,18

38.

Agnieszka Makowska

5,18

39.

Matylda Nawrocka

5,18

40.

Jan Stawski

5,18

rymus_011

Klasy V

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia 

1.

Eryk Puszczewicz

5,81

2.

Małgorzata Mecler

5,63

3.

Gabriela Górczyńska

5,45

4.

Iga Jeleniewska

5,45

5.

Oliwia Młynarczyk

5,36

6.

Łukasz Górski

5,27

7.

Jakub Nowakowski

5,27

8.

Mateusz Ruta

5,27

9.

Amelia Szlachetka

5,27

10.

Jakub Wardęski

5,27

11.

Patrycja Gumienna

5,18

12.

Marta Żółtowska

5,18

rymus_013

Klasy VI

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia 

1.

Jagoda Fechner

5,72

2.

Gabriela Koczorowska

5,70

3.

Julia Jaros

5,64

4.

Malwina Dębicka

5,55

5.

Kornelia Gawarecka

5,55

6.

Jakub Oziemkowski

5,54

7.

Jan Serafinowicz

5,45

8.

Dominik Chołżyński

5,27

9.

Wojciech Fimiak

5,27

10.

Kajetan Staszak

5,27

rymus_014

Klasy VII

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia 

1.

Martyna Antkowiak

5,50

2.

Nadia Krzyżkowiak

5,50

3.

Martyna Górna

5,35

4.

Aniela Kołodzińska

5,29

5.

Antonina Pawłowska

5,29

6.

Wiktoria Łojko

5,29

7.

Maja Paradowska

5,29

8.

Agata Bukowska

5,21

9.

Weronika Waszak

5,21

rymus_017

KLASY GIMNAZJALNE

Klasa II

 

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia 

1.

Rafał Malinowski

5,71

2.

Joanna Grześkowiak

5,67

3.

Martyna Sereda

5,67

4.

Olga Reszelewska

5,47

5.

Wiktoria Lepczyńska

5,33

6.

Magdalena Zielińska

5,33

7.

Weronika Gawlak

5,27

8.

Weronika Wizła

5,27

9.

Oliwia Biernaczyk

5,20

10.

Jarosław Depczyński

5,20

11.

Kacper Hofman

5,20

12.

Michał Klimczak

5,20

13.

Martyna Kozicka

5,20

14.

Dominika Melewska

5,20

rymus_019

Klasa III

 

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia 

1.

Damian Błaszka

5,72

2.

Patrycja Stachura

5,61

3.

Zuzanna Wysocka

5,61

4.

Weronika Itczak

5,50

5.

Julia Mikołajczak

5,50

6.

Zuzanna Stefańska

5,50

7.

Lidia Zdunek

5,50

8.

Dorota Dekowska

5,39

9.

Aleksandra Dymińska

5,39

10.

Julia Kołodzińska

5,39

11.

Magdalena Ludwiczak

5,39

12.

Marika Majewska

5,39

13.

Wiktor Makowski

5,33

14.

Julia Miśtak

5,33

15.

Emilia Górczyńska

5,29

16.

Julia Nowacka

5,29

17.

Weronika Małek

5,28

18.

Antonina Wasielewska

5,28

19.

Nicola Bączkowska

5,22

20.

Weronika Graczyk

5,22

21.

Oliwia Jankowiak

5,22

22.

Jakub Urbaniak

5,22

23.

Anna Wardęska

5,22

24.

Julia Waszak

5,22

25.

Karina Błaszczak

5,17

26.

Zuzanna Gabruk

5,17

27.

Iga Iglewska

5,17

28.

Michał Ladorski

5,17

29.

Mikołaj Nowicki

5,17

30.

Alicja Sołtykowska

5,17

31.

Kinga Trocha

5,17

32.

Mateusz Ziółkowski

5,17

     Burmistrz wręczył także nagrody uczniom - laureatom olimpiad i finalistom, którzy brali udział w rywalizacji z różnych przedmiotów za godne reprezentowanie gminy Września w roku szkolnym 2017/2018.

rymus_020

1. Jan Łopatka – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

2. Michał Ladorski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

3. Mateusz Ziółkowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

4. Jakub Wawrowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

5. Wiktor Makowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland; finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

6. Szymon Szelest - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

7. Michał Wallicht - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

8. Krzysztof Przybylski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

9. Rafał Malinowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

10. Mateusz Lech - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

11. Igor Zaworski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

12. Hubert Pawłowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

13. Nadia Krzyżkowiak - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

14. Natalia Matuszak - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

15. Mikołaj Kowalczyk - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

16. Dominik Nowacki - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intel Make Tomorrow Poland

17. Jan Serafinowicz – I miejsce w Ogólnopolskim XXVI Kaliskim Konkursie Informatycznym

18. Dominik Chołżyński – laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Kodować każdy może”

19. Bartosz Kopczyński - III miejsce w Polsce w XII edycji Konkursu Informatycznego „Bóbr 2017”

20. Damian Błaszka – laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej; finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

21. Natasza Klimko - laureatka ogólnopolskiej olimpiady językowej Olimpia w kategorii uczniów klas IV

22. Tomasz Serafinowicz – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Kodować każdy może”

23. Jan Stawski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Kodować każdy może”

     Doceniono również wysiłek młodych sportowców, którzy osiągnęli znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych i z zawodów rangi mistrzowskiej przywieźli medale.

rymus_022

1. Julia Mikołajczak – I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII MŁODSZY JUNIOR W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII JUNIOR W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII SENIOR W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM

I MIEJSCE W XXIII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY

- FINALISTKA PUCHARU EUROPY – CUNEO konkurencja duet

- FINALISTKA MISTRZOSTW EUROPY W PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM  W BELGRADZIE

- REPREZENTOWAŁA POLSKĘ NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W BUDAPESZCIE

- I MIEJSCE W XXIV HUNGARIAN CUP W KATEGORII JUNIOR MŁODSZY I SENIOR

2. Mikołaj Bartkowiak – II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

3. Adam Grabarek - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

4. Kacper Grabarek - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

5. Wiktor Makowski - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

6. Dawid Matuszewski - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

7. Krystian Natkowski - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

8. Marcel Rembowicz - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

9. Maciej Wasiewicz - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

10. Wiktor Wojciński - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

11. Arkadiusz Wolniewicz - II miejsce w Finale Wojewódzkim w Halowej Piłce Nożnej w XIX Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

12. Karina Szymaniak – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku w piłce siatkowej dziewcząt; I miejsce w  Finale Wojewódzkim w Piłce Plażowej Dziewcząt w XIX Igrzyskach Młodzieży Szkolnej; II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt.

13. Maria Marciniak – II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich w Szczyrku w piłce siatkowej dziewcząt

14. Jakub Urbaniak – I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Miast, Gmin i Powiatów o Puchar Bernarda Kobielskiego w biegu na 600 metrów

15. Konrad Jankowski – III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej

16. Jakub Kubczak – III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej

17. Filip Fibich - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej

18. Mikołaj Kowalikowski - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej

19. Michał Walczak - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej

20. Kacper Teodorczak - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej

21. Igor Więcek - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej

22. Kamil Fedorowicz - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej

23. Kacper Kaźmierczak - III miejsce w Finale Wojewódzkim Kadetów w piłce siatkowej

24. Marika Majewska – II miejsce w Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Lekkiej Atletyki U18 i U20 w biegu na 60 m przed płotki

25. Marcin Bandosz – II miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski w motocrossie (10 miejsce w Polsce)

26. Zuzanna Garczarek – III miejsce w Wojewódzkim Finale Turnieju Siatkówki Enea Mini Cup 2018 w Poznaniu

27. Nadia Dolatowska – III miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Czwartków Lekkoatletycznych w rzucie piłeczką palantową

28. Wojciech Fimiak – II miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Czwartków Lekkoatletycznych w skoku w dal

29. Kacper Stajkowski - I miejsce w kata w Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym oraz II miejsce w kumite w Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym

30. Filip Dobiecki – II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym w konkurencji kata chłopców 6-4 KYU, IV miejsce w Mistrzostwach Polski w konkurencji kata indywidualne i V miejsce w Mistrzostwach Europy.

31. Kornelia Gawarecka – III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w KATA i III miejsce w klasyfikacji drużynowej w KATA w XXIV Ogólnopolskim Turniej Karate Dragon CUP 2018

32. Karol Kostrzewa – złoty medal w kata w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Karate Dragon CUP 2018: - złoty medal w KATA w klasyfikacji indywidualnej, złoty medal w kumite, - złoty medal w KATA w klasyfikacji drużynowej, Tytuł Najlepszego Zawodnika w V Ogólnopolskim  Turnieju Karate WKF Rokietnica Cup;  - złoto w kata, brąz w kumie w XI Pucharze Wielkopolski w Karate WKF Śrem 2017;  - złoto w kata, brąz w kumie w XV Mistrzostwach Wielkopolski Karate Cup Krotoszyn WKF;  - brąz w kata, srebro w kumie w Mistrzostwach Szkół Wielkopolski;  - złoto w kata, srebro w kumite, POWOŁANIE DO ŚCISŁEJ KADRY WIELKOPOLSKI KARATE przez Wielkopolski Związek Karate Olimpijskiego w Poznaniu

33. Mikołaj Siepielski – brązowy medal w Międzynarodowym Turniej Karate WKF Karate Federation, złoty i brązowy medal  w XXIV Ogólnopolskim Turnieju Karate Cup 2018,  srebrny medal w XV Mistrzostwach Wielkopolski Karate Cup w Krotoszynie, srebrny i brązowy medal w XI Pucharze Wielkopolski, brązowy medal w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego.

34. Michalina Rakowska - I miejsce w  Finale Wojewódzkim w Piłce Plażowej Dziewcząt w XIX Igrzyskach Młodzieży Szkolnej; II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt.

35. Natasza Klimko – III miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorów w golfie, I miejsca w golfie w turniejach Audi Junior Tour 2018 w Bytomiu i Warszawie, finalistka Mistrzostw Polski Młodzików w szachach klasycznych, finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych;

36. Olga Nowaczyk  – II miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

KONFERENCJA 2018

lepszaedukacja

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

zdrowie

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip