PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Dzień Chłopaka

(2 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

chlopak3

     1 października w świetlicy szkolnej SSP nr 6 we Wrześni przy ul. Batorego obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

chlopak2chlopak1

     Na początku złożyliśmy chłopcom życzenia oraz podarowaliśmy kartki od wszystkich koleżanek oraz wychowawców świetlicy.

chlopak4chlopak8

     Z okazji Dnia Chłopaka zostały zorganizowane zabawy. Chłopcy stawili czoła wielkiej próbie odwagi, mądrości i wytrzymałości. Próbą odwagi dla chłopców było poproszenie dziewczynki do tańca. Podczas próby wytrzymałości chłopcy wykonywali zadania sportowe. Próba mądrości polegała na odgadywaniu przez chłopców różnych zagadek. Chłopcom biorącym udział w zadaniach zostały wręczone ordery „super chłopaka”.

chlopak7chlopak5chlopak6

       Nie zabrakło też innych atrakcji jak np. wykonanie bransoletki, stworzenie kwiatka z balonu, konkurs na najlepszy taniec. Zarówno chłopcom jak i dziewczynkom mile upłynął czas spędzony w świetlicy szkolnej.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • Wyjazd do Garbsen Wyjazd do Garbsen
  W dniach od 5 do 8 czerwca sześć uczennic naszej szkoły, z kl.8a oraz czworo uczniów z SSP z Kaczanowa pod opieką pań: Eweliny Filipiak i Agnieszki Szatkowskiej uczestniczyło w Dniach Ochrony Środowiska w mieście partnerskim Wrześni, w Garbsen.
  14 czerwca 2019
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • Wyborowych strzelców nasza szkoła ma! Wyborowych strzelców nasza szkoła ma!
  29 maja 2019 roku na ternie Ligi Obrony Kraju odbyły się XXI Rejonowe Zawody w Letnim Biathlonie w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zespół tworzyło dwóch chłopców i jedna dziewczynka. Zawodnicy w kategorii dzieci szkół podstawowych mieli do pokonania dystans około 700 m, a młodzież szkoły podstawowej, gimnazjalnej i...
  06 czerwca 2019
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip