PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Dzień Chłopaka

(2 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

chlopak3

     1 października w świetlicy szkolnej SSP nr 6 we Wrześni przy ul. Batorego obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

chlopak2chlopak1

     Na początku złożyliśmy chłopcom życzenia oraz podarowaliśmy kartki od wszystkich koleżanek oraz wychowawców świetlicy.

chlopak4chlopak8

     Z okazji Dnia Chłopaka zostały zorganizowane zabawy. Chłopcy stawili czoła wielkiej próbie odwagi, mądrości i wytrzymałości. Próbą odwagi dla chłopców było poproszenie dziewczynki do tańca. Podczas próby wytrzymałości chłopcy wykonywali zadania sportowe. Próba mądrości polegała na odgadywaniu przez chłopców różnych zagadek. Chłopcom biorącym udział w zadaniach zostały wręczone ordery „super chłopaka”.

chlopak7chlopak5chlopak6

       Nie zabrakło też innych atrakcji jak np. wykonanie bransoletki, stworzenie kwiatka z balonu, konkurs na najlepszy taniec. Zarówno chłopcom jak i dziewczynkom mile upłynął czas spędzony w świetlicy szkolnej.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

 • Wyśpiewali puchar Wyśpiewali puchar
  Śpiewać każdy może… szczególnie, gdy lubi i ma dla kogo. We wtorek 16 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Przeglądzie Piosenki Chrześcijańskiej z okazji Dnia Papieskiego. Odbył się on w Auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego...
  23 października 2018
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Wydarzenia sportowe

 • FINALIŚCI MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU FINALIŚCI MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU
  18 października 2018 roku na krytej pływalni we Wrześni odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały cztery sztafety, dwie reprezentacje Igrzysk Dzieci oraz dwie reprezentacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasze szkolne drużyny podtrzymały dobrą passę z ubiegłego roku i awansowały do finału wojewódzkiego,...
  22 października 2018
  Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

KONFERENCJA 2018

lepszaedukacja

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

zdrowie

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama