PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Prymus 2019

(4 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

Prymus_2019_3a

     W tegorocznym spotkaniu burmistrza Wrześni z najlepszymi uczniami szkół podstawowych wzięło udział 107 uczniów naszej szkoły, którzy na świadectwach uzyskali średnią 5,26 i wyższą. Nagrodzonych zostało także 17 laureatów konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz 9 sportowców, którzy odniesli sukcesy w zawodach rangi mistrzowskiej na poziomie województwa i kraju.

     Poniżej przedstawiamy nazwiska najlepszych tegorocznych uczniów SSP nr 6 we Wrześni.

Klasa IV

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Aurelia Bacharewicz

5,73

2.

Natalia Górna

5,64

3.

Julia Deckert

5,64

4.

Juliusz Maćkowiak

5,45

5.

Bartosz Wojciechowski

5,45

6.

Pola Ciesielska

5,45

7

Julia  Ordan

5,45

8.

Igor Brzeziński

5,36

9.

Julia Jóźwiak

5,36

10.

Wiktoria Maciejewska

5,36

11.

Maria Urbaniak

5,36

12.

Adam Walczak

5,36

13.

Wiktoria  Grodziska

5,36

14.

Adam Hałas

5,36

15.

Anastazja Kolecka

5,27

16.

Patrycja Jadczak

5,27

17.

Eryk Staszak

5,27

18.

Filip Szymański

5,27


Klasa V

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Natasza Klimko

6,00

2.

Jakub Kwacz

5,83

3.

Natasza Krysztofowicz

5,75

4.

Zuzanna Garczarek

5,75

5.

Mikołaj Godzich

5,67

6.

Amelia Krupa

5,57

7

Julia Maćkowiak

5,56

8.

Zuzanna Bartosik

5,42

9.

Nella Tyc

5,42

10.

Zofia Kaźmierczak

5,42

11.

Zuzanna Kłak

5,42

12.

Matylda Nawrocka

5,42

13.

Juliusz Kubicki

5,42

14.

Hanna Jakubowska

5,42

15.

Maria Kaźmierczak

5,38

16.

Agnieszka Makowska

5,33

17.

Maria Antkowiak

5,33

18.

Julian Zygmunt

5,33

19.

Zuzanna Chrzan

5,33

20.

Jakub Nowakowski

5,33

21.

Kamil Makowski

5,33

 

Klasa VI

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Eryk Puszczewicz

5,91

2.

Małgorzata Mecler

5,63

3.

Gabriela Górczyńska

5,45

4.

Łukasz Górski

5,45

5.

Patrycja Gumienna

5,45

6.

Marta Żółtowska

5,45

7.

Jakub Woźniak

5,36

8.

Jakub Wardęski

5,36

9.

Ada Klamerek

5,27

10.

Oliwia Młynarczyk

5,27

11.

Julia Marciniak

5,27

12.

Amelia Szlachetka

5,27

13.

Jakub Nowakowski

5,27

 

Klasa VII

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Jagoda Fechner

5,85

2.

Gabriela Koczorowska

5,69

3.

Jakub Oziemkowski

5,46

4.

Julia Jaros

5,36

5.

Malwina Dębicka

5,36

6.

Jan Serafinowicz

5,31

7.

Katarzyna Wikaryjczyk

5,31

8.

Kornelia Gawarecka

5,31

 

Klasa VIII

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Izabela Nikiel

5,67

2.

Nadia Krzyżkowiak

5,56

3.

Aniela Kołodzińska

5,56

4.

Natalia Matuszak

5,44

5.

Wiktoria Łojko

5,44

6.

Agata Bukowska

5,39

7.

Martyna Antkowiak

5,39

8.

Dominik Nowacki

5,36

9.

Mikołaj Kowalczyk

5,33

10.

Weronika Waszak

5,28

11.

Maja Paradowska

5,28

 

Klasa III Gimnazjum

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Joanna Grześkowiak

6,00

2.

Rafał Malinowski

5,94

3.

Martyna Sereda

5,83

4.

Oliwia Biernaczyk

5,78

5.

Zuzanna Klamerek

5,67

6.

Dominika Melewska

5,67

7.

Magdalena Zielińska

5,67

8.

Maria Jęczmionka

5,61

9.

Olga Reszelewska

5,61

10.

Martyna Kozicka

5,61

11.

Weronika Gawlak

5,56

12.

Wiktoria Lepczyńska

5,50

13.

Patrycja Kokocińska

5,50

14.

Weronika Wizła

5,50

15.

Michał Klimczak

5,44

16.

Cezary Królak

5,44

17.

Hubert Pawłowski

5,44

18.

Jan Perzyński

5,44

19.

Jarosław Depczyński

5,44

20.

Klaudia Zehner

5,41

21.

Julia Pruszyńska

5,39

22.

Kacper Hofman

5,39

23.

Mateusz Lech

5,39

24.

Karolina Dębicka

5,39

25.

Maja Dębicka

5,33

26.

Oliwia Zawadzka

5,33

27.

Filip Kowalski

5,33

28.

Igor Zaworski

5,33

29.

Tymoteusz Graczyk

5,33

30.

Martyna Tomaszewska

5,33

31.

Zuzanna Matuszak

5,33

32.

Olga Nowaczyk

5,29

33.

Oliwia Biała

5,28

34.

Zuzanna Palczak

5,28

35.

Olga Ratajczak

5,28

36.

Maciej Jańczak

5,27

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II

Laureaci konkursów i olimpiad

1. Paulina Lesińska – finalistka polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat

2. Mateusz Lech - finalista polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat

3. Rafał Malinowski - finalista polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat

4. Michał Majewski - finalista polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat

5. Kacper Hofman - finalista polskiego etapu międzynarodowego konkursu CanSat

6. Jan Serafinowicz – 2 miejsce w Ogólnopolskim XXVII Kaliskim Konkursie Informatycznym

7. Juliusz Kubicki – finalista międzynarodowego etapu Konkursu Programistycznego Baltie 2019

8. Eryk Puszczewicz - finalista międzynarodowego etapu Konkursu Programistycznego Baltie 2019

9. Natasza Klimko - finalistka międzynarodowego etapu Konkursu Programistycznego Baltie 2019

10. Julia Marciniak - finalistka międzynarodowego etapu Konkursu Programistycznego Baltie 2019

11. Wojciech Fimiak – finalista etapu wojewódzkiego Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2019

12. Oskar Fiksa - finalista etapu wojewódzkiego Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2019.

13. Nadia Krzyżkowiak - 3 miejsce w finale wojewódzkiego drużynowego konkursu matematyczno - informatycznego Koala (KOmbinatoryka Algorytmy LogikA) w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja.

14. Natalia Matuszak - 3 miejsce w finale wojewódzkiego drużynowego konkursu matematyczno - informatycznego Koala (KOmbinatoryka Algorytmy LogikA) w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja.

15. Dominik Nowacki - 3 miejsce w finale wojewódzkiego drużynowego konkursu matematyczno - informatycznego Koala (KOmbinatoryka Algorytmy LogikA) w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja.

16. Mikołaj Kowalczyk - 3 miejsce w finale wojewódzkiego drużynowego konkursu matematyczno - informatycznego Koala (KOmbinatoryka Algorytmy LogikA) w kategorii szkoły podstawowe i gimnazja.

17.  Adam Walczak - 2 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego Olimpus.

Sportowcy

  1. Mikołaj Siepielski:
  • II miejsce w konkurencji kumite na mistrzostwach Polski w Karate
  • III miejsce w konkurencji kumite kat. wagowej +55 kg w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate
  • III miejsce w konkurencji kumite ind. chłopców 12-13 lat [+50 kg] w XII Pucharze Wielkopolski w karate  WKF
  1. Karol Kostrzewa:
  • II miejsce na mistrzostwach polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców
  • III miejsce w konkurencji kumite indywidualne młodzików do 6. l kyu i wyższe
  • III miejsce w konkurencji kumite indywidualne chłopców 2003 i młodsi [-58 kg] na Mistrzostwach Szkół Województwa wielkopolskiego w karate olimpijskim WKF
  1. Michalina Rakowska:

- 3 miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Kadetek w Siatkówce Plażowej

4. Filip Dobiecki:

- 1 miejsce w Pucharze Wielkopolski w Karate Tradycyjnym w kategorii kumie chłopców 10-11 lat (6-4) kyu

- 3 miejsce w XVI Turnieju Eliminacyjnym do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w kata chłopców 12-13 lat; 5-4kyu

- 3 miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate tradycyjnym w konkurencji kumie chłopców 12-13 lat (5-3 kyu)

- 3 miejsce w kategorii kata w Pomerania Szczecin Cup.

5. Natasza Klimko:

- 1 miejsce w XXIV Międzynarodowych Mistrzostwach  Polski Juniorów w golfie – udział w finale światowym

- 1 miejsce w Mistrzostwach Polski U.S. Kids POLAND Championship 2018

- 1 miejsce w szachach w Międzywojewódzkim Turnieju „Pierwszy Krok Szachowy”.

- 2 miejsce w golfie w Międzynarodowym Turnieju Audi Junior Tour 2019.

6. Agata Bukowska – 1 miejsce w Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych „Zakręceni na taniec” w kategorii jazz i w kategorii modern jazz

7. Brygida Jaensch – 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „United Dance Arena”

8. Maria Antkowiak – 1 miejsce w Mistrzostwach Polski WADF (World Artistic Dance Federation) ; 1 miejsce w Ogólnopolskiej Konfrontacji Tanecznej w stylu modern i 2 miejsce w stylu jazz.

9. Martyna Piechowiak – 1 miejsce w Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych - Alchemia Junior Hip-Hop.

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

  • Mikołajki Mikołajki
    Tradycyjnie 6 grudnia uczniów naszej szkoły odwiedził Mikołaj. W towarzystwie elfów chodził od klasy do klasy rozdając słodkie prezenty. Uczniowie zrewanżowali się Mikołajowi śpiewając kolędy. Była także okazja, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
    10 grudnia 2019
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie dziennik rok szkolny 2017/2018

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip

Reklama