PolishEnglishFrenchGermanGreekItalianJapaneseRussianTurkish
   
Text Size

Prymus 2020

(3 głosów, średnia ocena: 5.00 na 5)

     Z uwagi na sytuację związaną z pandemią odbiór nagród burmistrza przez najlepszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020 nastąpił w naszej szkole. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, mieli także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z panem burmistrzem Tomaszem Kałużnym na tle pamiątkowej ścianki. Burmistrz wraz z dyrektorem szkoły Dariuszem Andrzejewskim pogratulowali uczniom, którzy na świadectwie mogą pochwalić się średnią ocen 5,26 i wyższą oraz laureatom olimpiady języka angielskiego i sportowcom, którzy okazali się najlepsi w zawodach rangi mistrzowskiej w powiecie.

Pus_010

     W pierwszej kolejności nagrody burmistrza odebrały Natasza Klimko z klasy 6e – średnia 6,0 i Aurelia Bacharewicz z klasy 5c – średnia 5,92.

Pus_011   

Oto  zestawienie najlepszych uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2019/2020, a poniżej pamiątkowe zdjęcia tych uczniów, którzy 24 czerwca odebrali osobiście dyplomy wraz z nagrodami.

Klasa IV

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Katarzyna Kawa

5,64

2.

Katarzyna Fimiak

5,45

3.

Jagoda Dutkiewicz

5,40

4.

Oliwia Janowska

5,27

5.

Łukasz Rowiński

5,27

Klasa V

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Aurelia Bacharewicz

5,92

2.

Igor Brzeziński

5,67

3.

Natalia Górna

5,67

4.

Pola Ciesielska

5,58

5.

Julia Deckert

5,58

6.

Adam Hałas

5,50

7.

Wiktoria Maciejewska

5,50

8.

Zuzanna Maryańska

5,50

9.

Zuzanna Banaś

5,50

10.

Bartosz Wojciechowski

5,42

11.

Juliusz Maćkowiak

5,42

12.

Maciej Jagoda

5,33

13.

Anna Ossowska

5,33

14.

Nikola Andrzejak

5,33

15.

Wiktoria Grodziska

5,33

16.

Eryk Staszak

5,33

17.

Katarzyna Kierzkowska

5,33

Klasa VI

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Natasza Klimko

6,00

2.

Jakub Kwacz

5,83

3.

Natasza Krysztofowicz

5,66

4.

Zuzanna Chrzan

5,66

5.

Zuzanna Garczarek

5,66

6.

Juliusz Kubicki

5,58

7.

Zuzanna Kłak

5,58

8.

Zofia Kaźmierczak

5,58

9.

Maria Kaźmierczak

5,58

10.

Kamil Makowski

5,50

11.

Zofia Jastrzębska

5,42

12.

Mikołaj Godzich

5,42

13.

Julia Maćkowiak

5,42

14.

Amelia Krupa

5,42

15.

Michalina Paczkowska

5,42

16.

Zuzanna Kryślak

5,42

17.

Marta Mańczak

5,42

18.

Amelia Czernielewska

5,42

19.

Julia Smolińska

5,33

20.

Jan Stawski

5,33

21.

Maria Antkowiak

5,33

22.

Julian Zygmunt

5,33

23.

Zofia Kalkstein

5,33

24.

Zuzanna Bartosik

5,33

25.

Aleksandra Grabowiecka

5,33

26.

Hanna Jakubowska

5,33

27.

Tomasz Mędlewski

5,33

28.

Katarzyna Drożdżyńska

5,33

29.

Anna Syrocka

5,33

Klasa VII

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Eryk Puszczewicz

5,78

2.

Małgorzata Mecler

5,57

Klasa VIII

Lp.

Imię i nazwisko

Średnia (malejąco)

1.

Gabriela Koczorowska

5,71

2.

Jagoda Fechner

5,65

3.

Kornelia Gawarecka

5,65

4.

Katarzyna Wikaryjczyk

5,41

5.

Julia Jaros

5,41

6.

Jakub Oziemkowski

5,38

7.

Jan Serafinowicz

5,38

8.

Wojciech Fimiak

5,29

9.

Malwina Dębicka

5,29

Laureaci olimpiad

1. Julia Gilewicz – laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020

2. Sandra Imiełowska - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020

3. Juliusz Maćkowiak - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020

4. Natasza Klimko - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020

5. Paulina Wasiewicz - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Olimpus 2020

Sportowcy

1. Patrycja Chołuj - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

2. Pola Ciesielska - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

3. Amelia Czernielewska - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

4. Natalia Górna - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

5. Zofia Jastrzębska - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

6. Zofia Kalkstein - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

7. Maria Kaźmierczak - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

8. Julia Maćkowiak - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

9. Maja Malęgowska - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

10. Oliwia Tomczak - I miejsce w Mistrzostwach powiatu Dziewcząt w Piłce Siatkowej

11. Adam Baranowski – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców

12. Hubert Andrzejewski - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców

13. Mikołaj Godzich - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie Chłopców

14. Jakub Nowakowski - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie Chłopców

15. Filip Rutkowski - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców

16. Tomasz Serafinowicz - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Pływaniu Chłopców i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie Chłopców

Pus_012aPus_013aPus_014Pus_015Pus_016Pus_017Pus_018Pus_019Pus_020Pus_021Pus_022Pus_023Pus_024Pus_025Pus_026Pus_027Pus_028

Pus_029Pus_030Pus_031Pus_032Pus_034Pus_033Pus_035Pus_036Pus_037Pus_038Pus_039Pus_040Pus_041Pus_042MakowskiPus_043Pus_044Pus_045Pus_046Pus_047Pus_048Pus_049Pus_050DrodyskaPus_051Pus_052Pus_053Pus_054Pus_055Pus_056GawareckaGilewiczPus_057Pus_058Pus_059Pus_060Pus_061Pus_062Pus_063ImieowskaPus_064Pus_066Pus_065Pus_067Pus_068Pus_069SyrockaPus_070Wasiewicz

 

Copyright © 2004 - 2012 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni.

Z życia szkoły

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Wydarzenia sportowe

  • Treningi koszykówki SMOKA Treningi koszykówki SMOKA
    będą się odbywać od 29 czerwca do 30 lipca 2020 r. w terminach: wtorek i środa dla grupy 0-II klasa - sala Batorego w godzinach 11:20-12:50 poniedziałek i środa dla grupy III klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 wtorek i czwartek dla grupy V klasa - sala Słowackiego w godzinach 13:00-14:30 Serdecznie zapraszamy
    03 lipca 2020
    Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Polska

godło

Teams

teams

Uonet+ dziennik

baner_vulcan_1

Office 365

office-365-banner

Bezpieczny wypoczynek

bezpieczny

Uczymy programować!

Uczymy_programowa

Ubezpieczenie uczniów

Lepsza Edukacja

rol2

Cybernauci

cybernauci

SKS

sks

Technologie z klasą

Technologie_z_klasa_120_x_240_IV-VI

Projekt z klasą

pion_JPG

Pilotaż programowania

l2_logo

Szkoła Promująca Zdrowie

LOGO

logo_wszpz

My Polacy

nbp

Mega Misja

megamisja

Code for green

CFR

Mistrzowie Kodowania

mistrzowie_kodowania

Scratch

Scratch2

Baltie

b3

CodeWeek

codeweekeu

Cyfrowa szkoła

logoCyfrowaSzkola

Gimnazjum nr 2

logo-szkolne-po-liftingu

Odzyskiwanie hasła - UONET+

baner_vulcan_2

Pierwsze logowanie

baner_vulcan_2

BIP

logo_bip